Gemiddelde kosten voor energie- en waterverbruik van huishoudens in corporatiewoningen in Zuid-Holland in 2016-2020.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regio20162017201820192020
091117112124100
1Alphen a/d Rijn94120114126101
2Gouda8611110711896
3Waddinxveen93120115128103
4Zuidplas94121118130105
592119113126101
6Gorinchem8911611012399
7Hardinxveld-Giessendam9111911012595
8Molenlanden98124120130106
99111711212499
10Alblasserdam9111811012298
11Dordrecht90116111124100
12Hendrik-Ido-Ambacht8811410611994
13Papendrecht91117114127100
14Sliedrecht8811410811995
15Zwijndrecht94122116127102
1694120113125100
17Hillegom9512111212398
18Katwijk9311911112399
19Lisse9311811212498
20Noordwijk91116113125101
21Teylingen98125117129104
2295121115127103
23Goeree-Overflakkee95121115127103
2489116116123101
25Hoeksche Waard89116116123101
2691118113125100
27Krimpenerwaard91118113125100
2892117111124100
29Leiden92117112124101
30Leiderdorp9111411012297
31Oegstgeest8711210712095
32Voorschoten92118111123100
33Zoeterwoude97123117130104
3489116111123100
35Albrandswaard9211811212499
36Barendrecht9011611012298
37Capelle a/d IJssel93121116130105
38Delft8611110711997
39Den Haag9011611112399
40Krimpen a/d IJssel95122116129101
41Lansingerland9211811112399
42Leidschendam-Voorburg8711210611895
43Maassluis93121115128104
44Midden-Delfland8811310511795
45Pijnacker-Nootdorp97122114128103
46Ridderkerk9211911212599
47Rijswijk91118112124101
48Rotterdam88114110122100
49Schiedam8511010811997
50Vlaardingen8811410812096
51Wassenaar101128122135108
52Westland90116112124100
53Zoetermeer96124118132106
54100128121135109
55Bodegraven-Reeuwijk95122116130103
56Kaag en Braassem104132124138112
57Nieuwkoop100129123137111
5892118115126103
59Nissewaard92118117127105
60Voorne aan Zee91117112124100
totaal90116112124100
Bron: Lokale Woonmonitor, www.waarstaatjegemeente.nl
De cijfers van de Lokale Monitor Wonen worden jaarlijks met terugwerkende kracht ge├╝pdatet.