Gemiddelde kosten voor energie- en waterverbruik van huishoudens in huurwoningen in Zuid-Holland in 2016-2019.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regio2016201720182019
094121115127
1Alphen a/d Rijn96123116129
2Gouda89115109121
3Waddinxveen96124117131
4Zuidplas98126122134
596124117130
6Gorinchem91118111125
7Hardinxveld-Giessendam95125115130
8Molenlanden105133126138
994121114126
10Alblasserdam95122113125
11Dordrecht94121114127
12Hendrik-Ido-Ambacht92119110122
13Papendrecht93120115128
14Sliedrecht90117111123
15Zwijndrecht96124117128
1698125117129
17Hillegom100128118129
18Katwijk97123114127
19Lisse96122114126
20Noordwijk97123119131
21Teylingen103131121133
22100127119131
23Goeree-Overflakkee100127119131
2494123121129
25Hoeksche Waard94123121129
2695123117129
27Krimpenerwaard95123117129
2894119113125
29Leiden93118112124
30Leiderdorp95120114127
31Oegstgeest96122115129
32Voorschoten99126117130
33Zoeterwoude102127122135
3492119114126
35Albrandswaard96124115128
36Barendrecht95123115128
37Capelle a/d IJssel95122117130
38Delft88113109121
39Den Haag94121116127
40Krimpen a/d IJssel96124117130
41Lansingerland99127117130
42Leidschendam-Voorburg92119112124
43Maassluis95122116130
44Midden-Delfland94121111123
45Pijnacker-Nootdorp101128116132
46Ridderkerk94122113126
47Rijswijk96124117130
48Rotterdam89116111123
49Schiedam88114111123
50Vlaardingen90116110122
51Wassenaar116146136150
52Westland95121116128
53Zoetermeer98125120133
54104135125139
55Bodegraven-Reeuwijk99129120133
56Kaag en Braassem108139128142
57Nieuwkoop106137129142
5894121118129
59Brielle101130124138
60Hellevoetsluis93118113126
61Nissewaard93120118129
62Westvoorne98127121134
totaal93120114126
Bron: Lokale Woonmonitor, www.waarstaatjegemeente.nl
De cijfers van de Lokale Woonmonitor worden jaarlijks met terugwerkende kracht ge├╝pdatet.