Aantal huishoudens bestaande uit een paar met kinderen waarvan het jongste kind 18 jaar of ouder is in Zuid-Holland in 2016-2021.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regio201620172018201920202021
07.4177.4967.6717.8888.1008.250
1Alphen a/d Rijn3.2803.2813.3853.4823.6203.663
2Gouda1.8531.8911.8762.0091.9942.028
3Waddinxveen838857871885925956
4Zuidplas1.4461.4671.5391.5121.5611.603
53.1163.1863.2453.4183.5643.677
6Gorinchem9961.0371.0391.1051.1511.211
7Hardinxveld-Giessendam623628642680696717
8Molenlanden1.4971.5211.5641.6331.7171.749
97.8567.9868.2208.4928.6828.721
10Alblasserdam640634650644645678
11Dordrecht3.2873.3873.5123.6133.6913.704
12Hendrik-Ido-Ambacht9039249501.0151.0091.022
13Papendrecht9689901.0361.0571.1141.137
14Sliedrecht671659683731775788
15Zwijndrecht1.3871.3921.3891.4321.4481.392
166.0956.1756.1686.3726.5676.657
17Hillegom631662647676678686
18Katwijk2.2122.2152.2002.3022.3632.381
19Lisse714708708732780758
20Noordwijk1.3531.3671.3811.3991.4361.496
21Teylingen1.1851.2231.2321.2631.3101.336
221.4571.4971.5241.5721.6511.701
23Goeree-Overflakkee1.4571.4971.5241.5721.6511.701
242.8982.9192.9322.9423.0463.156
25Hoeksche Waard2.8982.9192.9322.9423.0463.156
261.7921.8021.8711.8971.9471.964
27Krimpenerwaard1.7921.8021.8711.8971.9471.964
284.7054.8604.9745.1865.3525.307
29Leiden2.3432.4562.4992.6072.7152.684
30Leiderdorp766794816877876871
31Oegstgeest614622635650690688
32Voorschoten660680712716740740
33Zoeterwoude322308312336331324
3452.72854.19155.46257.01958.29959.035
35Albrandswaard802813851879929937
36Barendrecht1.5451.5911.6591.7811.8621.926
37Capelle a/d IJssel2.0542.0842.0652.0822.0952.054
38Delft1.9982.0902.1302.1692.1622.153
39Den Haag10.37010.76811.17711.64711.98012.240
40Krimpen a/d IJssel9149219079559701.016
41Lansingerland1.7011.7791.9011.9632.0592.144
42Leidschendam-Voorburg1.7941.8211.8221.8591.8651.854
43Maassluis9219249299699901.018
44Midden-Delfland735751755776792806
45Pijnacker-Nootdorp1.5931.6951.7561.8231.9382.022
46Ridderkerk1.6201.6221.6181.6421.6461.645
47Rijswijk1.0921.1121.1751.2001.1961.179
48Rotterdam13.10213.42413.86114.20814.50214.694
49Schiedam2.1402.1672.2272.3112.3712.373
50Vlaardingen1.9111.9521.9821.9862.0192.082
51Wassenaar687732728754802806
52Westland3.8473.9493.9824.0444.1364.164
53Zoetermeer3.9023.9963.9373.9713.9853.922
543.1603.1513.2213.3343.3983.489
55Bodegraven-Reeuwijk1.1181.1241.1321.1841.2001.201
56Kaag en Braassem9889971.0231.0411.0531.092
57Nieuwkoop1.0541.0301.0661.1091.1451.196
585.2035.3115.3945.4885.5475.536
59Brielle510541543584604617
60Hellevoetsluis1.2831.2901.3461.3671.3461.342
61Nissewaard2.9422.9952.9923.0133.0373.005
62Westvoorne468485513524560572
totaal96.42798.574100.682103.608106.153107.493
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)