Aantal eenouderhuishoudens naar aantal kinderen in Zuid-Holland in 2012.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regioeenouderhuishoudens met 1 kind

eenouderhuishoudens met 2 kinderen

eenouderhuishoudens met 3 of meer kinderen

totaal eenouderhuishoudens

04.0112.0126426.665
1Alphen a/d Rijn1.6988822782.858
2Gouda1.2936152102.118
3Waddinxveen40818454646
4Zuidplas6123311001.043
51.2516132002.064
6Gorinchem629313931.035
7Hardinxveld-Giessendam1718531287
8Molenlanden45121576742
95.1822.5537728.507
10Alblasserdam27315445472
11Dordrecht2.8241.2573694.450
12Hendrik-Ido-Ambacht34722060627
13Papendrecht57229891961
14Sliedrecht30416458526
15Zwijndrecht8624601491.471
162.6711.4634494.583
17Hillegom33919243574
18Katwijk8414171541.412
19Lisse33218656574
20Noordwijk6863511061.143
21Teylingen47331790880
2255826681905
23Goeree-Overflakkee55826681905
241.2416561352.032
25Hoeksche Waard1.2416561352.032
26677352881.117
27Krimpenerwaard677352881.117
283.6861.6324505.768
29Leiden2.3158962623.473
30Leiderdorp49027057817
31Oegstgeest38419156631
32Voorschoten39622458678
33Zoeterwoude1015117169
3453.03725.3269.05787.420
35Albrandswaard42222343688
36Barendrecht6994321221.253
37Capelle a/d IJssel1.7779373323.046
38Delft2.0039303263.259
39Den Haag13.8086.2952.24422.347
40Krimpen a/d IJssel48826967824
41Lansingerland7644311331.328
42Leidschendam-Voorburg1.6377442192.600
43Maassluis613322981.033
44Midden-Delfland21912237378
45Pijnacker-Nootdorp7584871191.364
46Ridderkerk8283541061.288
47Rijswijk1.2284951111.834
48Rotterdam19.1978.8613.59531.653
49Schiedam1.9739683303.271
50Vlaardingen1.7217782752.774
51Wassenaar44922371743
52Westland1.3367872292.352
53Zoetermeer3.1171.6686005.385
541.0295641831.776
55Bodegraven-Reeuwijk39721468679
56Kaag en Braassem29517549519
57Nieuwkoop33717566578
583.1371.5834365.156
59Brielle28416228474
60Hellevoetsluis7183761031.197
61Nissewaard1.9259562853.166
62Westvoorne2108920319
totaal76.48037.02012.493125.993
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)