Aantal eenouderhuishoudens naar aantal kinderen in Zuid-Holland in 2014.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regioeenouderhuishoudens met 1 kind

eenouderhuishoudens met 2 kinderen

eenouderhuishoudens met 3 of meer kinderen

totaal eenouderhuishoudens

04.2622.1416577.060
1Alphen a/d Rijn1.8729482893.109
2Gouda1.3226582012.181
3Waddinxveen39518759641
4Zuidplas6733481081.129
51.3226962032.221
6Gorinchem6663501061.122
7Hardinxveld-Giessendam1849422300
8Molenlanden47225275799
95.4482.6628268.936
10Alblasserdam27318543501
11Dordrecht2.8671.2824094.558
12Hendrik-Ido-Ambacht36223562659
13Papendrecht642328881.058
14Sliedrecht33517859572
15Zwijndrecht9694541651.588
162.9061.5434524.901
17Hillegom36420051615
18Katwijk8644291661.459
19Lisse38419048622
20Noordwijk7413851091.235
21Teylingen55333978970
2261324392948
23Goeree-Overflakkee61324392948
241.2736611362.070
25Hoeksche Waard1.2736611362.070
267363651081.209
27Krimpenerwaard7363651081.209
283.8881.6654636.016
29Leiden2.3669342563.556
30Leiderdorp53425371858
31Oegstgeest41818753658
32Voorschoten45923866763
33Zoeterwoude1115317181
3455.54026.0749.21990.833
35Albrandswaard46824557770
36Barendrecht8014701361.407
37Capelle a/d IJssel1.8479673353.149
38Delft2.0789152983.291
39Den Haag14.2796.4302.24922.958
40Krimpen a/d IJssel52027169860
41Lansingerland8894901391.518
42Leidschendam-Voorburg1.7497282082.685
43Maassluis6413301061.077
44Midden-Delfland24711733397
45Pijnacker-Nootdorp8425141181.474
46Ridderkerk8563651251.346
47Rijswijk1.3275351201.982
48Rotterdam19.7199.1633.63432.516
49Schiedam2.2029833303.515
50Vlaardingen1.8498172742.940
51Wassenaar45021974743
52Westland1.4788252472.550
53Zoetermeer3.2981.6906675.655
541.1256091941.928
55Bodegraven-Reeuwijk41624075731
56Kaag en Braassem34218758587
57Nieuwkoop36718261610
583.4811.7484595.688
59Brielle30716736510
60Hellevoetsluis832390981.320
61Nissewaard2.1141.0853063.505
62Westvoorne22810619353
totaal80.59438.40712.809131.810
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)