Aantal meerpersoonshuishoudens naar aantal kinderen in Zuid-Holland in 2012.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regiohuishoudens met 1 kind

huishoudens met 2 kinderen

huishoudens met 3 of meer kinderen

totaal huishoudens met kinderen

015.45216.3617.12738.940
1Alphen a/d Rijn6.8097.3272.96817.104
2Gouda4.4474.4302.09710.974
3Waddinxveen1.5781.6178364.031
4Zuidplas2.6182.9871.2266.831
55.6796.0413.71915.439
6Gorinchem2.2722.2109615.443
7Hardinxveld-Giessendam9901.0837562.829
8Molenlanden2.4172.7482.0027.167
918.07117.3946.71742.182
10Alblasserdam1.1901.3136613.164
11Dordrecht8.4927.4392.63718.568
12Hendrik-Ido-Ambacht1.8502.0448944.788
13Papendrecht2.1152.2877505.152
14Sliedrecht1.3801.4647773.621
15Zwijndrecht3.0442.8479986.889
1610.96712.7815.74129.489
17Hillegom1.3121.4664783.256
18Katwijk3.6954.2472.53210.474
19Lisse1.3001.5736173.490
20Noordwijk2.5722.6641.0736.309
21Teylingen2.0882.8311.0415.960
222.9422.9411.4907.373
23Goeree-Overflakkee2.9422.9411.4907.373
245.6695.7582.10213.529
25Hoeksche Waard5.6695.7582.10213.529
263.1113.5111.6978.319
27Krimpenerwaard3.1113.5111.6978.319
2812.09511.9574.29228.344
29Leiden7.1086.1012.22415.433
30Leiderdorp1.6981.9575954.250
31Oegstgeest1.3291.5786103.517
32Voorschoten1.4861.7316263.843
33Zoeterwoude4745902371.301
34146.182125.35249.336320.870
35Albrandswaard1.8241.9885054.317
36Barendrecht3.3423.8671.2298.438
37Capelle a/d IJssel5.0234.2471.45610.726
38Delft5.5634.8091.60711.979
39Den Haag35.44928.16211.92275.533
40Krimpen a/d IJssel1.8391.7918504.480
41Lansingerland3.7124.5571.6839.952
42Leidschendam-Voorburg4.7674.2921.43410.493
43Maassluis2.0562.0787324.866
44Midden-Delfland1.0971.3796203.096
45Pijnacker-Nootdorp3.2404.4621.5029.204
46Ridderkerk3.1822.6399846.805
47Rijswijk3.3252.4006756.400
48Rotterdam44.27032.00414.29890.572
49Schiedam5.7164.6781.57011.964
50Vlaardingen4.9874.2661.40910.662
51Wassenaar1.5101.6977103.917
52Westland5.9137.5523.15816.623
53Zoetermeer9.3678.4842.99220.843
544.8756.1252.84513.845
55Bodegraven-Reeuwijk1.8772.2541.1675.298
56Kaag en Braassem1.5021.9407614.203
57Nieuwkoop1.4961.9319174.344
5811.48910.4582.77824.725
59Brielle1.1301.0742942.498
60Hellevoetsluis2.8802.7397036.322
61Nissewaard6.5655.7311.54313.839
62Westvoorne9149142382.066
totaal236.532218.67987.844543.055
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)