Aantal meerpersoonshuishoudens naar aantal kinderen in Zuid-Holland in 2018.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regiohuishoudens met 1 kind

huishoudens met 2 kinderen

huishoudens met 3 of meer kinderen

totaal huishoudens met kinderen

016.20416.4546.93939.597
1Alphen a/d Rijn6.9627.5572.80817.327
2Gouda4.6514.1382.13710.926
3Waddinxveen1.7501.6738504.273
4Zuidplas2.8413.0861.1447.071
55.8186.0463.62515.489
6Gorinchem2.3902.2699785.637
7Hardinxveld-Giessendam1.0161.0827502.848
8Molenlanden2.4122.6951.8977.004
918.41217.3037.09042.805
10Alblasserdam1.2241.2987223.244
11Dordrecht8.3647.2282.74618.338
12Hendrik-Ido-Ambacht1.9952.2769925.263
13Papendrecht2.2052.2167475.168
14Sliedrecht1.3981.5178503.765
15Zwijndrecht3.2262.7681.0337.027
1611.79712.7185.29229.807
17Hillegom1.4321.4404693.341
18Katwijk3.7724.3842.39610.552
19Lisse1.4971.5205273.544
20Noordwijk2.7892.6699866.444
21Teylingen2.3072.7059145.926
222.8942.8891.4227.205
23Goeree-Overflakkee2.8942.8891.4227.205
245.7845.5052.07713.366
25Hoeksche Waard5.7845.5052.07713.366
263.3283.4361.7048.468
27Krimpenerwaard3.3283.4361.7048.468
2812.54812.1354.17628.859
29Leiden7.0446.1662.18715.397
30Leiderdorp1.7661.9035794.248
31Oegstgeest1.5461.6596123.817
32Voorschoten1.6601.7956174.072
33Zoeterwoude5326121811.325
34153.748132.04752.477338.272
35Albrandswaard1.8562.0425244.422
36Barendrecht3.4283.9101.3018.639
37Capelle a/d IJssel5.1964.2081.47410.878
38Delft5.8034.7891.69412.286
39Den Haag37.49430.69713.39981.590
40Krimpen a/d IJssel1.9281.7409274.595
41Lansingerland4.2585.2541.77711.289
42Leidschendam-Voorburg5.1254.6331.43811.196
43Maassluis2.1792.0437284.950
44Midden-Delfland1.1961.4655913.252
45Pijnacker-Nootdorp3.6384.6891.4699.796
46Ridderkerk3.2332.6131.0786.924
47Rijswijk3.8952.8898397.623
48Rotterdam45.68234.00615.43795.125
49Schiedam5.9774.6851.71812.380
50Vlaardingen5.2184.4361.49711.151
51Wassenaar1.6121.7776944.083
52Westland6.6357.7272.89117.253
53Zoetermeer9.3958.4443.00120.840
545.4226.0312.61514.068
55Bodegraven-Reeuwijk2.0032.2361.1545.393
56Kaag en Braassem1.6691.9006714.240
57Nieuwkoop1.7501.8957904.435
5812.0259.9912.81924.835
59Brielle1.2591.0562862.601
60Hellevoetsluis3.1062.5647196.389
61Nissewaard6.6835.4811.57413.738
62Westvoorne9778902402.107
totaal247.980224.55590.236562.771
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)