Aantal meerpersoonshuishoudens naar aantal kinderen in Zuid-Holland in 2011.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regiohuishoudens met 1 kind

huishoudens met 2 kinderen

huishoudens met 3 of meer kinderen

totaal huishoudens met kinderen

015.36916.3677.19138.927
1Alphen a/d Rijn6.7247.3432.99617.063
2Gouda4.4284.4282.10910.965
3Waddinxveen1.5821.6128354.029
4Zuidplas2.6352.9841.2516.870
55.5696.1283.68815.385
6Gorinchem2.2292.2339425.404
7Hardinxveld-Giessendam9581.1207532.831
8Molenlanden2.3822.7751.9937.150
917.83017.3056.65841.793
10Alblasserdam1.1961.2946533.143
11Dordrecht8.3807.4272.62618.433
12Hendrik-Ido-Ambacht1.7682.0228694.659
13Papendrecht2.1062.2827335.121
14Sliedrecht1.3721.4397723.583
15Zwijndrecht3.0082.8411.0056.854
1610.72612.7035.85529.284
17Hillegom1.3031.4534853.241
18Katwijk3.6564.1282.58610.370
19Lisse1.2851.5956333.513
20Noordwijk2.4722.6781.0716.221
21Teylingen2.0102.8491.0805.939
222.9742.9441.4917.409
23Goeree-Overflakkee2.9742.9441.4917.409
245.6535.8502.10913.612
25Hoeksche Waard5.6535.8502.10913.612
263.0853.5731.7208.378
27Krimpenerwaard3.0853.5731.7208.378
2811.94411.9244.31528.183
29Leiden7.0176.1512.20015.368
30Leiderdorp1.6801.9416164.237
31Oegstgeest1.3261.5706313.527
32Voorschoten1.4501.6996133.762
33Zoeterwoude4715632551.289
34143.874124.03249.089316.995
35Albrandswaard1.8151.9345144.263
36Barendrecht3.3363.8471.2098.392
37Capelle a/d IJssel5.0284.2251.48010.733
38Delft5.6094.8021.60612.017
39Den Haag34.59327.62811.67473.895
40Krimpen a/d IJssel1.8331.7888534.474
41Lansingerland3.6014.4341.6549.689
42Leidschendam-Voorburg4.6584.3221.40610.386
43Maassluis2.0872.0907224.899
44Midden-Delfland1.0461.3576523.055
45Pijnacker-Nootdorp3.1024.3971.5089.007
46Ridderkerk3.1112.5769996.686
47Rijswijk3.2332.3596996.291
48Rotterdam43.59331.67114.21489.478
49Schiedam5.7354.6621.53111.928
50Vlaardingen4.9414.2811.39210.614
51Wassenaar1.4691.6937113.873
52Westland5.8137.5113.28216.606
53Zoetermeer9.2718.4552.98320.709
544.9146.1592.90113.974
55Bodegraven-Reeuwijk1.8872.2631.1835.333
56Kaag en Braassem1.4971.9607884.245
57Nieuwkoop1.5301.9369304.396
5811.40210.5852.83624.823
59Brielle1.1201.0742992.493
60Hellevoetsluis2.8482.7767336.357
61Nissewaard6.5045.8141.56313.881
62Westvoorne9309212412.092
totaal233.340217.57087.853538.763
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)