Aantal eenouderhuishoudens waarvan het jongste kind 18 jaar of ouder is in Zuid-Holland in 2011-2015.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regio20112012201320142015
02.5302.6082.6832.7822.803
1Alphen a/d Rijn1.0531.0731.1081.1981.204
2Gouda740761784775850
3Waddinxveen281294279289305
4Zuidplas456480512520444
5847848912912919
6Gorinchem378388431425437
7Hardinxveld-Giessendam121122131142143
8Molenlanden348338350345339
92.8662.9963.0553.1773.317
10Alblasserdam171179191193199
11Dordrecht1.4671.5361.5321.6061.646
12Hendrik-Ido-Ambacht203211221216256
13Papendrecht303329334363390
14Sliedrecht214216227226237
15Zwijndrecht508525550573589
161.8501.9031.9742.0322.100
17Hillegom230240246264271
18Katwijk611640623655688
19Lisse242242261269272
20Noordwijk452451493486490
21Teylingen315330351358379
22426425418421401
23Goeree-Overflakkee426425418421401
24807867884881896
25Hoeksche Waard807867884881896
26390407421425510
27Krimpenerwaard390407421425510
282.0812.1082.1402.2412.312
29Leiden1.2431.2421.2451.3091.342
30Leiderdorp299305312320343
31Oegstgeest222228240237243
32Voorschoten244254262286298
33Zoeterwoude7379818986
3428.14329.26729.71830.65231.374
35Albrandswaard217227228233227
36Barendrecht381404448483489
37Capelle a/d IJssel9721.0051.0411.0451.084
38Delft1.1511.1441.1391.1611.216
39Den Haag7.2657.5277.5637.8437.983
40Krimpen a/d IJssel315333329343355
41Lansingerland385429464482494
42Leidschendam-Voorburg9069679961.0281.015
43Maassluis396404400414409
44Midden-Delfland123143147167179
45Pijnacker-Nootdorp381427471480499
46Ridderkerk524546534556563
47Rijswijk614619649662661
48Rotterdam9.5929.97610.04510.36410.651
49Schiedam1.0231.0141.0561.0891.129
50Vlaardingen834871913923965
51Wassenaar279292277272270
52Westland8989649951.0201.082
53Zoetermeer1.8871.9752.0232.0872.103
54774795808862852
55Bodegraven-Reeuwijk275279293314313
56Kaag en Braassem230239231255248
57Nieuwkoop269277284293291
581.7171.7741.9122.0452.042
59Brielle163175190210218
60Hellevoetsluis419432471496490
61Nissewaard1.0101.0331.1101.1811.177
62Westvoorne125134141158157
totaal42.43143.99844.92546.43047.526
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)