Aantal huishoudens met kinderen in Zuid-Holland in 2011-2015.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regio20112012201320142015
038.92738.94038.88338.92138.931
1Alphen a/d Rijn17.06317.10417.09917.13817.156
2Gouda10.96510.97410.92810.89110.939
3Waddinxveen4.0294.0313.9774.0044.017
4Zuidplas6.8706.8316.8796.8886.819
515.38515.43915.47415.42915.443
6Gorinchem5.4045.4435.4905.4985.539
7Hardinxveld-Giessendam2.8312.8292.8392.8592.852
8Molenlanden7.1507.1677.1457.0727.052
941.79342.18242.31642.54542.649
10Alblasserdam3.1433.1643.1953.2153.237
11Dordrecht18.43318.56818.48018.56118.562
12Hendrik-Ido-Ambacht4.6594.7884.8714.9254.953
13Papendrecht5.1215.1525.1655.1715.196
14Sliedrecht3.5833.6213.6513.6723.721
15Zwijndrecht6.8546.8896.9547.0016.980
1629.28429.48929.53129.44729.496
17Hillegom3.2413.2563.2633.2583.282
18Katwijk10.37010.47410.50610.42210.494
19Lisse3.5133.4903.5053.5193.503
20Noordwijk6.2216.3096.3116.3346.345
21Teylingen5.9395.9605.9465.9145.872
227.4097.3737.3057.3017.213
23Goeree-Overflakkee7.4097.3737.3057.3017.213
2413.61213.52913.44713.37013.309
25Hoeksche Waard13.61213.52913.44713.37013.309
268.3788.3198.3528.3098.341
27Krimpenerwaard8.3788.3198.3528.3098.341
2828.18328.34428.42928.47928.621
29Leiden15.36815.43315.39015.43715.456
30Leiderdorp4.2374.2504.2814.2744.262
31Oegstgeest3.5273.5173.5783.5303.608
32Voorschoten3.7623.8433.8873.9564.025
33Zoeterwoude1.2891.3011.2931.2821.270
34316.995320.870323.354326.850329.844
35Albrandswaard4.2634.3174.3594.3744.378
36Barendrecht8.3928.4388.5198.5588.573
37Capelle a/d IJssel10.73310.72610.72510.78810.855
38Delft12.01711.97911.94112.01212.117
39Den Haag73.89575.53376.50677.72778.744
40Krimpen a/d IJssel4.4744.4804.4694.4934.518
41Lansingerland9.6899.95210.25310.41410.639
42Leidschendam-Voorburg10.38610.49310.60810.82510.941
43Maassluis4.8994.8664.9184.9224.887
44Midden-Delfland3.0553.0963.0713.1133.144
45Pijnacker-Nootdorp9.0079.2049.2959.3979.415
46Ridderkerk6.6866.8056.8276.8216.769
47Rijswijk6.2916.4006.5416.6376.763
48Rotterdam89.47890.57291.09292.18793.285
49Schiedam11.92811.96412.03012.22212.274
50Vlaardingen10.61410.66210.76210.79210.860
51Wassenaar3.8733.9173.8783.8993.924
52Westland16.60616.62316.62816.67816.796
53Zoetermeer20.70920.84320.93220.99120.962
5413.97413.84513.76413.78513.836
55Bodegraven-Reeuwijk5.3335.2985.2735.2695.320
56Kaag en Braassem4.2454.2034.1784.1974.192
57Nieuwkoop4.3964.3444.3134.3194.324
5824.82324.72524.82324.80924.735
59Brielle2.4932.4982.5292.5162.546
60Hellevoetsluis6.3576.3226.3176.3116.277
61Nissewaard13.88113.83913.90913.94013.880
62Westvoorne2.0922.0662.0682.0422.032
totaal538.763543.055545.678549.245552.418
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)