Totaal aantal geregistreerde misdrijven naar plaats delict in Zuid-Holland in 2011-2021.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regio20112012201320142015201620172018201920202021
016.96515.72514.59013.87512.39512.06010.44510.07510.66511.20010.250
1Alphen a/d Rijn6.4105.9805.3004.7904.4804.2453.7303.7454.0554.4304.240
2Gouda7.1206.5306.2156.2455.1654.9354.1853.9903.9753.8103.425
3Waddinxveen1.1751.2501.1601.0701.1151.2159508559701.1901.020
4Zuidplas2.2601.9651.9151.7701.6351.6651.5801.4851.6651.7701.565
54.3304.3804.0903.6603.7353.3852.8802.6753.0003.2952.925
6Gorinchem2.5452.5252.3552.1852.2252.0151.6901.5101.7201.8501.550
7Hardinxveld-Giessendam635600560455460455430425440455470
8Molenlanden1.1501.2551.1751.0201.050915760740840990905
918.32017.52015.82515.08514.01013.29511.98011.46011.66011.82010.030
10Alblasserdam885855775765840735685590615770600
11Dordrecht10.93010.4759.2258.8258.0807.3106.8256.4006.4906.4505.540
12Hendrik-Ido-Ambacht1.2001.0951.1001.0601.0351.0659451.0151.0701.045950
13Papendrecht1.4751.4401.2951.3001.3101.1509759201.0201.140845
14Sliedrecht1.2551.2351.170985875865765720710780650
15Zwijndrecht2.5752.4202.2602.1501.8702.1701.7851.8151.7551.6351.445
169.6859.0008.5357.3357.1456.9756.5406.1256.1756.6306.025
17Hillegom1.2401.3001.025770810740770680740755660
18Katwijk2.5652.5202.4802.1052.2052.0551.8601.7851.7052.0351.910
19Lisse1.2851.1401.120925965990720745805740695
20Noordwijk2.9302.5202.2952.2151.8851.8301.9351.8151.6851.7601.695
21Teylingen1.6651.5201.6151.3201.2801.3601.2551.1001.2401.3401.065
222.0751.8601.8251.7401.6201.4701.2501.2151.3501.4101.450
23Goeree-Overflakkee2.0751.8601.8251.7401.6201.4701.2501.2151.3501.4101.450
243.2453.0052.7052.5402.4652.3402.0551.9351.9802.3002.385
25Hoeksche Waard3.2453.0052.7052.5402.4652.3402.0551.9351.9802.3002.385
262.0501.9101.7951.4701.5901.5201.4251.1051.2901.6301.635
27Krimpenerwaard2.0501.9101.7951.4701.5901.5201.4251.1051.2901.6301.635
2815.62514.33513.35012.00011.15010.4609.4658.6809.2459.0908.180
29Leiden11.42510.3859.8558.9808.1557.6356.8756.3906.7656.1805.575
30Leiderdorp1.5701.3651.2251.0259809608207358001.020860
31Oegstgeest1.100985885845910760705615730830690
32Voorschoten1.1851.2251.025865850840870745720800775
33Zoeterwoude345375360285255265195195230260280
34198.490187.580178.950167.830159.040155.860141.160128.500136.380137.200127.650
35Albrandswaard1.2051.1851.1851.0501.1201.0259659751.1151.185970
36Barendrecht2.5502.3652.0701.9751.9652.0802.1201.8902.0451.9651.765
37Capelle a/d IJssel4.7704.9204.0203.7703.6503.4303.0802.7852.9303.0752.715
38Delft8.3758.0357.3557.1906.6656.5806.2605.6805.6305.4505.175
39Den Haag57.02053.46051.41049.36045.92043.18537.96534.96037.37037.51035.605
40Krimpen a/d IJssel1.3051.1701.120915815800810670725740645
41Lansingerland2.6952.6452.4702.3202.3152.3301.9051.7902.1252.1051.930
42Leidschendam-Voorburg5.5755.0104.3554.0503.9353.5753.1853.0303.1253.5703.195
43Maassluis2.0701.8951.6151.5651.6051.6501.4751.1651.1951.4001.185
44Midden-Delfland840735650700570570575545565615605
45Pijnacker-Nootdorp2.5702.6602.1401.8701.8001.8501.6951.4551.6701.8151.605
46Ridderkerk2.3852.3302.4802.1001.8952.1301.8301.7351.8952.0901.825
47Rijswijk4.5404.0703.7053.7803.5753.6953.1402.9253.2753.5603.305
48Rotterdam72.66569.33067.78063.10560.50560.76555.85549.99052.25051.18548.305
49Schiedam6.5206.4956.4155.5005.4305.3605.3204.8055.2605.3654.465
50Vlaardingen5.9805.2454.9154.7654.7104.9754.1203.7853.8854.2903.940
51Wassenaar1.5601.5051.2101.1751.0901.0251.0109209951.1001.035
52Westland6.2555.5955.0154.8054.7654.6704.0153.7854.3054.4953.985
53Zoetermeer9.6108.9309.0407.8356.7106.1655.8355.6106.0205.6855.395
544.0603.7603.1802.9852.8302.9252.8352.6502.5152.7552.765
55Bodegraven-Reeuwijk1.9651.8501.5301.4701.3151.4651.3101.1701.1201.2301.175
56Kaag en Braassem1.1751.065915815870775755810705775865
57Nieuwkoop920845735700645685770670690750725
589.5358.8958.5907.9557.8307.0506.5606.1306.3856.5606.265
59Brielle1.020910940750880645660680665620720
60Hellevoetsluis2.2452.1001.8451.8101.8351.6801.5101.3851.3951.4701.460
61Nissewaard5.6005.2505.1404.7904.6154.1753.8953.5353.8553.9903.685
62Westvoorne670635665605500550495530470480400
totaal284.380267.970253.435236.475223.810217.340196.595180.550190.645193.890179.560
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)
De cijfers betreffende 2020 en 2021 zijn voorlopig.