Gemiddelde huurtoeslag van huishoudens in huurwoningen in Zuid-Holland in 2016-2019.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regio2016201720182019
082858282
1Alphen a/d Rijn76807675
2Gouda93969393
3Waddinxveen71747374
4Zuidplas80848382
578828183
6Gorinchem92969595
7Hardinxveld-Giessendam71737579
8Molenlanden61646365
999102102102
10Alblasserdam92919190
11Dordrecht110113110109
12Hendrik-Ido-Ambacht86909195
13Papendrecht87919091
14Sliedrecht79828483
15Zwijndrecht97102104105
1672767574
17Hillegom76808076
18Katwijk77828080
19Lisse71767877
20Noordwijk74757273
21Teylingen61646259
2263677070
23Goeree-Overflakkee63677070
2475757676
25Hoeksche Waard75757676
2673777577
27Krimpenerwaard73777577
2883898383
29Leiden89948786
30Leiderdorp69777676
31Oegstgeest74838180
32Voorschoten66706567
33Zoeterwoude79807773
3499104100101
35Albrandswaard79818182
36Barendrecht74727475
37Capelle a/d IJssel107111111108
38Delft86898687
39Den Haag103108101103
40Krimpen a/d IJssel89939091
41Lansingerland78848487
42Leidschendam-Voorburg79848586
43Maassluis82848484
44Midden-Delfland61636871
45Pijnacker-Nootdorp69727069
46Ridderkerk87889191
47Rijswijk77828383
48Rotterdam109115111110
49Schiedam104108103102
50Vlaardingen92959597
51Wassenaar63696870
52Westland87878690
53Zoetermeer88949392
5472757777
55Bodegraven-Reeuwijk79818079
56Kaag en Braassem67737374
57Nieuwkoop68717878
5899104105106
59Brielle67676766
60Hellevoetsluis107112109111
61Nissewaard105111113114
62Westvoorne68676766
totaal94999696
Bron: Lokale Woonmonitor, www.waarstaatjegemeente.nl
De cijfers van de Lokale Woonmonitor worden jaarlijks met terugwerkende kracht ge├╝pdatet.