Mediaan inkomen van huishoudens waarvan de hoofdkostwinner jonger dan 25 jaar is in Zuid-Holland in 2011-2019.
regio201120122013201420152016201720182019
A12 Gouwe17.30016.90017.10017.50017.70018.60018.40019.60020.600
Alblasserwaard19.90019.10018.80019.80020.90020.80020.60020.90023.200
Drechtsteden17.50017.30017.40017.60018.30018.70019.10019.70020.700
Duin- en Bollenstreek17.30017.90017.40017.70018.30019.00019.20019.80020.300
Goeree-Overflakkee20.25021.50020.60020.60020.10020.40020.90021.50021.700
Hoeksche Waard20.40017.90019.10020.10021.00021.40021.80021.60021.500
Krimpenerwaard16.80016.80016.90017.30017.80019.00019.60020.30021.100
Leidse Regio9.3009.4009.4009.6009.5008.6008.0007.2007.300
MRDH13.90013.40013.40013.40013.50013.20013.10013.00013.000
Rijn- en Veenstreek18.80018.20018.50018.60019.90019.70020.30020.60021.600
Voorne-Putten19.40018.70018.80019.00019.30020.10020.30019.90020.400
Zuid-Holland14.20013.70013.60013.70013.70013.40013.30013.20013.200
Nederland13.00012.60012.70012.90013.10012.90012.90013.00013.300
Bron: Resultaten gebaseerd op eigen berekeningen Tympaan Instituut op basis van niet-openbare microdata van het Centraal Bureau voor de Statistiek
Exclusief huishoudens met een onvolledig inkomen in een jaar en exclusief huishoudens waar de hoofdkostwinner een studiefinanciering heeft. Cijfers over 2018 zijn voorlopig.