Omvang werkzame beroepsbevolking (15-74 jaar) in Zuid-Holland in 2011-2020.
regio (gebiedsprofielen) >> absoluut
regio2011201220132014201520162017201820192020
0124.000125.000123.000124.000123.000124.000128.000132.000135.000136.000
1Alphen a/d Rijn55.00056.00055.00055.00055.00056.00057.00059.00059.00059.000
2Gouda35.00035.00034.00035.00034.00034.00035.00037.00038.00038.000
3Waddinxveen13.00013.00013.00013.00013.00013.00014.00014.00015.00015.000
4Zuidplas21.00021.00021.00021.00021.00021.00022.00022.00023.00024.000
548.00048.00048.00048.00048.00048.00050.00051.00052.00052.000
6Gorinchem17.00017.00017.00017.00017.00017.00018.00019.00019.00019.000
7Hardinxveld-Giessendam9.0009.0009.0009.0009.0009.0009.0009.00010.00010.000
8Molenlanden22.00022.00022.00022.00022.00022.00023.00023.00023.00023.000
9131.000131.000130.000129.000129.000130.000133.000136.000136.000135.000
10Alblasserdam9.0009.00010.0009.0009.00010.00010.00010.00010.00010.000
11Dordrecht58.00057.00056.00056.00056.00056.00058.00059.00059.00059.000
12Hendrik-Ido-Ambacht14.00015.00015.00015.00015.00015.00016.00016.00016.00016.000
13Papendrecht16.00016.00016.00016.00016.00016.00016.00017.00017.00016.000
14Sliedrecht12.00012.00012.00012.00012.00012.00012.00012.00012.00012.000
15Zwijndrecht22.00022.00021.00021.00021.00021.00021.00022.00022.00022.000
1695.00094.00093.00093.00095.00096.00097.000101.000102.000102.000
17Hillegom11.00011.00011.00011.00011.00011.00011.00012.00012.00012.000
18Katwijk32.00032.00032.00032.00033.00033.00033.00035.00035.00035.000
19Lisse12.00012.00011.00011.00012.00012.00012.00012.00012.00012.000
20Noordwijk21.00021.00021.00021.00021.00021.00022.00022.00023.00023.000
21Teylingen19.00018.00018.00018.00018.00019.00019.00020.00020.00020.000
2224.00025.00024.00024.00024.00025.00025.00025.00026.00026.000
23Goeree-Overflakkee24.00025.00024.00024.00024.00025.00025.00025.00026.00026.000
2444.00044.00043.00043.00043.00044.00044.00045.00046.00045.000
25Hoeksche Waard44.00044.00043.00043.00043.00044.00044.00045.00046.00045.000
2627.00027.00027.00027.00027.00028.00028.00029.00029.00029.000
27Krimpenerwaard27.00027.00027.00027.00027.00028.00028.00029.00029.00029.000
28103.000104.000103.000105.000105.000105.000109.000110.000114.000113.000
29Leiden63.00064.00063.00065.00065.00065.00067.00068.00069.00068.000
30Leiderdorp13.00013.00013.00013.00013.00013.00014.00014.00014.00014.000
31Oegstgeest11.00011.00011.00011.00011.00011.00012.00012.00013.00013.000
32Voorschoten12.00012.00012.00012.00012.00012.00012.00012.00013.00013.000
33Zoeterwoude4.0004.0004.0004.0004.0004.0004.0004.0005.0005.000
34999.0001.003.000988.000986.000993.0001.005.0001.039.0001.076.0001.102.0001.103.000
35Albrandswaard13.00013.00013.00013.00012.00013.00013.00013.00014.00014.000
36Barendrecht24.00024.00024.00024.00024.00024.00025.00026.00026.00026.000
37Capelle a/d IJssel33.00032.00032.00031.00031.00032.00032.00033.00033.00033.000
38Delft50.00050.00050.00050.00051.00051.00052.00053.00055.00053.000
39Den Haag232.000235.000234.000229.000232.000236.000243.000255.000262.000262.000
40Krimpen a/d IJssel14.00014.00013.00013.00014.00014.00014.00014.00014.00014.000
41Lansingerland28.00029.00029.00029.00030.00031.00032.00032.00033.00034.000
42Leidschendam-Voorburg34.00035.00034.00035.00034.00035.00035.00036.00037.00037.000
43Maassluis16.00015.00015.00015.00015.00015.00016.00016.00016.00016.000
44Midden-Delfland10.00010.00010.00010.00010.00010.00011.00011.00011.00011.000
45Pijnacker-Nootdorp26.00026.00026.00026.00026.00027.00028.00029.00030.00030.000
46Ridderkerk22.00022.00022.00022.00022.00022.00022.00023.00023.00023.000
47Rijswijk22.00022.00022.00022.00022.00023.00024.00025.00026.00026.000
48Rotterdam278.000278.000270.000271.000273.000272.000289.000301.000309.000311.000
49Schiedam36.00036.00036.00036.00036.00037.00038.00039.00040.00041.000
50Vlaardingen34.00034.00033.00033.00033.00034.00034.00035.00036.00036.000
51Wassenaar11.00011.00011.00011.00011.00011.00011.00012.00012.00012.000
52Westland53.00054.00053.00054.00055.00056.00057.00059.00060.00061.000
53Zoetermeer63.00063.00061.00062.00062.00062.00063.00064.00065.00063.000
5445.00045.00044.00045.00045.00045.00046.00047.00049.00048.000
55Bodegraven-Reeuwijk17.00017.00016.00017.00017.00017.00017.00018.00018.00018.000
56Kaag en Braassem14.00014.00014.00014.00014.00014.00014.00014.00015.00015.000
57Nieuwkoop14.00014.00014.00014.00014.00014.00015.00015.00016.00015.000
5880.00079.00078.00078.00077.00078.00079.00079.00082.00081.000
59Brielle8.0008.0008.0008.0008.0009.0009.0009.0009.0009.000
60Hellevoetsluis21.00020.00020.00020.00020.00019.00020.00020.00021.00021.000
61Nissewaard44.00044.00043.00043.00042.00043.00043.00043.00044.00043.000
62Westvoorne7.0007.0007.0007.0007.0007.0007.0007.0008.0008.000
totaal1.720.0001.725.0001.701.0001.702.0001.709.0001.728.0001.778.0001.831.0001.873.0001.870.000
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS), bewerking Tympaan Instituut
Cijfers voor regio's en totaal Zuid-Holland gebaseerd op gemeentecijfers afgerond op duizendtallen.