Percentage van aantal leegstaande vastgoedobjecten naar functie in Zuid-Holland in 2015-2016.
gemeente >> absoluut
 bijeenkomsten en logiesgezondheid onderwijs en sportindustrie en landbouwkantorenwinkelswoningen
gemeente201520162015201620152016201520162015201620152016
's-Gravenhage14,413,321,117,619,918,220,120,112,411,96,46,1
Alblasserdam25,025,00,00,020,918,220,018,221,414,32,02,2
Albrandswaard25,020,030,033,321,122,215,421,420,020,02,42,2
Alphen a/d Rijn7,73,812,012,017,016,327,326,812,713,91,11,0
Barendrecht22,222,218,220,024,521,130,330,315,415,41,61,2
Binnenmaas0,00,00,00,020,316,90,014,311,85,91,91,7
Bodegraven-Reeuwijk0,08,30,016,723,224,625,025,015,69,72,82,6
Brielle10,010,00,00,015,415,430,022,216,77,75,04,2
Capelle a/d IJssel11,110,09,19,113,913,922,226,98,611,41,81,3
Cromstrijen33,30,00,00,016,713,340,040,022,211,11,91,3
Delft12,212,524,125,935,740,028,429,912,216,32,12,3
Dordrecht10,912,813,316,120,221,825,625,615,014,02,72,8
Giessenlanden0,00,00,00,04,54,50,00,00,00,01,41,0
Goeree-Overflakkee15,417,95,95,916,412,721,421,411,611,93,32,9
Gorinchem6,76,710,510,518,218,221,221,917,019,62,22,3
Gouda16,720,07,78,721,126,726,323,615,314,12,42,1
Hardinxveld-Giessendam0,033,30,00,028,628,622,223,120,020,02,32,1
Hellevoetsluis9,19,110,010,027,620,730,830,817,614,71,61,2
Hendrik-Ido-Ambacht25,025,00,00,026,925,933,333,321,414,31,71,5
Hillegom16,737,520,020,016,216,220,020,09,59,51,91,7
Kaag en Braassem8,38,30,00,012,712,118,218,27,77,72,21,8
Katwijk11,111,130,830,815,315,326,336,89,511,61,71,9
Korendijk20,020,00,00,011,511,50,00,00,00,01,71,6
Krimpen a/d IJssel25,012,50,00,013,313,322,222,29,19,11,51,2
Krimpenerwaard13,613,07,77,717,313,421,121,111,19,33,12,5
Lansingerland7,715,410,08,313,313,325,022,210,311,61,91,4
Leerdam9,110,010,010,08,38,323,116,715,411,51,82,1
Leiden10,910,920,518,932,733,037,938,512,512,32,62,1
Leiderdorp12,512,511,111,121,421,442,944,414,815,41,31,5
Leidschendam-Voorburg6,36,320,012,014,316,716,714,710,910,93,63,4
Lisse10,010,00,016,78,38,612,512,58,08,01,41,3
Maassluis15,40,00,00,013,64,516,78,39,712,92,12,2
Midden-Delfland11,111,10,00,011,110,820,020,014,314,31,61,5
Molenwaard27,327,340,036,424,321,635,735,718,818,82,62,4
Nieuwkoop26,718,88,38,321,918,833,322,218,818,82,11,7
Nissewaard10,010,04,84,814,513,227,626,715,213,61,51,2
Noordwijk11,111,111,86,324,325,016,716,713,916,73,33,0
Noordwijkerhout0,00,00,00,09,89,80,025,07,17,12,52,6
Oegstgeest20,020,033,327,30,033,314,328,620,020,03,21,8
Oud-Beijerland25,025,00,00,016,316,328,628,69,79,71,01,3
Papendrecht16,714,30,00,021,418,530,830,820,016,71,81,7
Pijnacker-Nootdorp18,218,27,79,115,013,135,726,717,214,31,71,5
Ridderkerk18,214,30,00,09,310,928,033,37,55,91,51,5
Rijswijk29,425,023,125,044,444,235,735,218,519,22,42,5
Rotterdam16,616,116,916,326,325,336,636,016,415,64,64,6
Schiedam11,614,39,510,522,126,329,732,416,923,64,14,1
Sliedrecht12,511,18,316,728,028,025,025,012,912,92,42,6
Strijen0,00,00,00,013,08,750,050,016,716,71,91,6
Teylingen10,08,30,08,319,519,528,628,67,77,72,01,5
Vlaardingen17,418,213,013,024,725,932,332,316,917,24,23,3
Voorschoten11,111,120,020,020,016,727,327,315,810,52,92,7
Waddinxveen12,512,50,016,713,010,914,314,322,719,03,12,1
Wassenaar16,715,40,00,047,447,412,514,35,310,04,94,0
Westland12,512,511,811,516,714,721,224,112,315,31,71,6
Westvoorne25,025,033,333,315,014,320,016,718,210,03,02,6
Zederik14,314,30,00,016,716,10,00,010,010,02,82,6
Zoetermeer11,53,712,00,012,310,527,023,310,311,11,11,0
Zoeterwoude25,025,025,025,031,332,340,040,018,218,22,72,4
Zuidplas7,114,30,033,313,012,021,716,712,512,51,31,0
Zwijndrecht7,77,727,330,016,218,421,424,112,912,92,21,9
totaal14,113,713,813,619,919,027,227,213,913,83,33,2
Bron: CBS (Landelijke Monitor Leegstand)
Onderliggende aantallen zijn afgerond op tientallen en kunnen een vertekenend beeld geven. De aantallen voor 'bijeenkomsten en logies' en 'gezondheid onderwijs en sport' zijn optellingen van afgeronde aantallen. Hier kan de afronding een groter effect hebben.