Aantal vestigingen van scholen basisonderwijs (bo) in Zuid-Holland in schooljaren 2010-2017.
regio (RAS) >> absoluut
regio20102011201220132014201520162017*
Holland Rijnland203201199197196195190188
Alphen a/d Rijn4646464545444444
Hillegom87777777
Kaag en Braassem1414141313131312
Katwijk2525252524242323
Leiden2828272727272727
Leiderdorp11101010101099
Lisse99888888
Nieuwkoop1212121212121111
Noordwijk1010101010101010
Noordwijkerhout55555544
Oegstgeest99999999
Teylingen1414141414141312
Voorschoten88888888
Zoeterwoude44444444
Haaglanden306306305302304302300300
's-Gravenhage137137137136136135135135
Delft2626252525252525
Leidschendam-Voorburg1919191919191919
Midden-Delfland88888888
Pijnacker-Nootdorp1718181818181818
Rijswijk1212121214141414
Wassenaar99999988
Westland3636363535353434
Zoetermeer4241414040393939
Midden-Holland9493918989899089
Bodegraven-Reeuwijk1717171717171716
Gouda2222222121212121
Krimpenerwaard2727272727272727
Waddinxveen1211109991010
Zuidplas1616151515151515
Stadsregio Rotterdam391390388384373367360354
Albrandswaard77776666
Barendrecht1414141413131313
Brielle77777777
Capelle a/d IJssel2020191919181817
Hellevoetsluis1313131212111112
Krimpen a/d IJssel1111111111111010
Lansingerland2526252424222222
Maassluis99999999
Nissewaard3131313030302926
Ridderkerk1414141414141414
Rotterdam189187187186179179174172
Schiedam2323232323212121
Vlaardingen2020202020202019
Westvoorne88886666
Drechtsteden8887878784838383
Alblasserdam77777776
Dordrecht4039393936363637
Hendrik-Ido-Ambacht1010101010999
Papendrecht1010101010101010
Sliedrecht66666666
Zwijndrecht1515151515151515
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden6867676665646464
Giessenlanden10101099888
Gorinchem1110101010101010
Hardinxveld-Giessendam77777777
Leerdam1212121212121212
Molenwaard1919191918181818
Zederik99999999
Hoeksche Waard4444444342414141
Binnenmaas1515151515151515
Cromstrijen66666666
Korendijk99998888
Oud-Beijerland99999999
Strijen55544333
Goeree-Overflakkee3030303030303030
Goeree-Overflakkee3030303030303030
totaal1.2241.2181.2111.1981.1831.1711.1581.149
Bron: Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO)
2010 staat voor schooljaar 2010/2011 etc. De cijfers over 2017 zijn voorlopig.
Exclusief de vestigingen voor sbo en so.