Woningvoorraad naar eigendom in Zuid-Holland in 2012-2013.
regio (RAS) >> absoluut
 koopwoningencorporatiehuurwoningenparticuliere huurwoningenwoningen met onbekend eigendomwoningen totaal
regio2012201320122013201220132012201320122013
Holland Rijnland138.355139.44764.32664.78826.61128.0152.1111.589231.403233.839
Alphen a/d Rijn28.00328.30912.09312.1384.2714.40020520444.57245.051
Hillegom5.7805.8292.1902.2679851.05223158.9789.163
Kaag en Braassem6.7406.8263.0373.014684771594010.52010.651
Katwijk15.60815.5077.3997.3981.2281.618729124.30724.614
Leiden24.24024.52218.87219.4389.5989.86890157253.61154.400
Leiderdorp7.3087.4013.0752.8811.4281.539272211.83811.843
Lisse6.0316.0482.8992.882704720339.6379.653
Nieuwkoop7.2517.3282.2912.317752725525010.34610.420
Noordwijk8.0368.0212.2612.2592.1532.33839730312.84712.921
Noordwijkerhout3.9554.0361.7901.9056605932286.4276.542
Oegstgeest6.9327.0761.8131.7439241.0451531469.82210.010
Teylingen9.2929.2813.5323.4871.4211.498988014.34314.346
Voorschoten6.8826.9082.4592.4551.5781.577323510.95110.975
Zoeterwoude2.2972.35561560422527167203.2043.250
Haaglanden235.256236.823161.258161.62580.43583.4115.0905.637482.039487.496
's-Gravenhage106.212106.57380.37780.41751.05153.3163.7364.574241.376244.880
Delft17.86218.13823.03422.9256.5426.90259736448.03548.329
Leidschendam-Voorburg20.12420.1729.6029.4716.2256.214181135.96935.868
Midden-Delfland5.1035.1861.6601.655423431997.1957.281
Pijnacker-Nootdorp13.40613.5064.2884.3411.3881.424729619.15419.367
Rijswijk11.41111.4728.7108.7724.2174.2761049824.44224.618
Wassenaar6.5056.4613.1763.1582.2462.33215114912.07812.100
Westland26.82227.15410.68610.6222.8863.08536732440.76141.185
Zoetermeer27.81128.16119.72520.2645.4575.431361253.02953.868
Midden-Holland57.07357.78126.98127.2538.2208.51550145792.77594.006
Bodegraven-Reeuwijk9.4839.5372.8102.8559561.08219122413.44013.698
Gouda16.87917.01810.07410.1773.6703.829814330.70431.067
Krimpenerwaard14.03314.2966.1896.1771.6761.75516013422.05822.362
Waddinxveen6.1376.2323.2433.2519961.031221510.39810.529
Zuidplas10.54110.6984.6654.793922818474116.17516.350
Stadsregio Rotterdam255.098257.679236.595234.60674.79178.8386.1014.387572.585575.510
Albrandswaard6.6126.8112.5942.62354759469319.82210.059
Barendrecht12.30112.5644.0794.1341.9542.035872718.42118.760
Brielle4.5154.6481.9522.12962363467677.1577.478
Capelle a/d IJssel15.33715.45312.15012.0832.8022.89719730.30830.440
Hellevoetsluis10.86710.9645.2395.245951961747117.13117.241
Krimpen a/d IJssel7.0427.1664.5614.773486500202212.10912.461
Lansingerland15.41415.7874.3154.4171.3551.58614612321.23021.913
Maassluis7.1767.2726.3146.2468709311511014.51114.459
Nissewaard21.74321.71814.89014.7771.8931.7326295339.15538.280
Ridderkerk10.71910.9097.9118.2381.2151.343171419.86220.504
Rotterdam105.656106.561143.228140.92052.74356.0594.5953.809306.222307.349
Schiedam17.61417.67912.63212.5955.5605.666287135.83436.011
Vlaardingen15.56715.62816.39116.0952.1982.2571836634.33934.046
Westvoorne4.5354.5193393311.5941.64316166.4846.509
Drechtsteden67.50067.95838.93839.19910.89011.162818483118.146118.802
Alblasserdam4.7264.7572.8202.805530543768.0838.111
Dordrecht29.90230.17517.11417.3706.5976.71136030953.97354.565
Hendrik-Ido-Ambacht7.6167.6432.8192.81679781835311511.58511.392
Papendrecht8.7888.8764.1834.16795298615713.93814.036
Sliedrecht5.5745.5914.0504.097736792532310.41310.503
Zwijndrecht10.89410.9167.9527.9441.2781.312302320.15420.195
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden30.53430.70918.50618.5503.2733.41751241952.82553.095
Giessenlanden4.2584.2271.1881.195286297575.7375.726
Gorinchem7.1807.2097.1267.1111.0501.09321320915.56915.622
Hardinxveld-Giessendam4.3124.3352.1502.15045547395897.0127.047
Leerdam4.3654.3983.5173.54953656062378.4808.544
Molenwaard6.7276.8203.3313.3435826261085110.74810.840
Zederik3.6923.7201.1941.20236436829265.2795.316
Hoeksche Waard24.17424.3039.5389.4991.8071.80618810735.70735.715
Binnenmaas8.2948.3753.4833.4895445541075912.42812.477
Cromstrijen3.8583.8661.3391.31834531018125.5605.506
Korendijk3.1663.1819649862052092064.3554.382
Oud-Beijerland6.3246.3292.6192.61054956423199.5159.522
Strijen2.5322.5521.1331.09616416920113.8493.828
Goeree-Overflakkee12.33012.3576.2906.3171.1111.31123519719.96620.182
Goeree-Overflakkee12.33012.3576.2906.3171.1111.31123519719.96620.182
totaal820.320827.057562.432561.837207.138216.47515.55613.2761.605.4461.618.645
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)