Voorraad bebouwing naar functie in Zuid-Holland in 2014.
regio (RAS) >> absoluut
regiobijeenkomst en uitgaansgelegenheidgezondheidszorgindustrie en landbouwkantooronderwijssportwinkelmeerdere niet-woonfunctiesniet-woning overigniet-woning totaalwoning
Holland Rijnland1.7707206.7752.8614732774.09885117.74235.567236.385
Alphen a/d Rijn2471051.44451989476901112.4385.69045.433
Hillegom3016366951512188805331.3359.297
Kaag en Braassem94265091071817116169261.82910.764
Katwijk161468301764923410231.6513.36925.022
Leiden5021431.155927162631.0261333.1857.29655.202
Leiderdorp64481212341714230651.0471.84011.891
Lisse962026714819162221397891.7169.782
Nieuwkoop131775441061320135629272.01510.597
Noordwijk142283531601919300742.2003.29512.154
Noordwijkerhout483637136102128629851.6786.867
Oegstgeest47752867199142106051.00210.269
Teylingen90543971373120242241.1022.09714.687
Voorschoten8530991041111172291.1001.64111.086
Zoeterwoude3316291451497232547643.334
Haaglanden3.47073210.8166.0948854038.91155024.49456.355495.334
's-Gravenhage1.8881554.8532.9994101424.8652511.79627.133249.994
Delft4529426065014347960381.8114.45548.438
Leidschendam-Voorburg1511065803437959630221.9833.95336.175
Midden-Delfland822726048151050493508917.449
Pijnacker-Nootdorp112515181323516276697651.97419.663
Rijswijk162584445654322495272.2864.10224.962
Wassenaar912117570148186379701.57212.152
Westland2981233.21047661467261292.1797.24841.692
Zoetermeer2349751681185537231542.3545.02754.809
Midden-Holland6562533.0151.2061601341.6016886.22213.93595.471
Bodegraven-Reeuwijk952334418323141782889312.07913.715
Gouda2038652051179876731011.5043.76431.542
Krimpenerwaard17584887172403427601.0812.92922.718
Waddinxveen7720369141167135811.0251.87110.784
Zuidplas106408951992231881581.6813.29216.712
Stadsregio Rotterdam4.7061.09111.7996.7171.11849711.1511.83430.87269.785579.278
Albrandswaard40601321031612854641590910.165
Barendrecht86429283183318354361.1192.93418.806
Brielle681621191221117224801.0287.617
Capelle a/d IJssel92393176503923330701.8203.38030.727
Hellevoetsluis92472651262820236981.3442.25617.249
Krimpen a/d IJssel671214876791502489071.62412.329
Lansingerland1194178627145252712687212.54722.158
Maassluis121432191151815271541.1802.03614.805
Nissewaard185825672707038611992.5864.50838.849
Ridderkerk1982836312324172177212.2223.91320.686
Rotterdam3.0744996.2213.8646711506.8818912.36533.814308.291
Schiedam281697623515761885131.4713.95036.044
Vlaardingen21788777312748565942.4204.63634.857
Westvoorne662510347142384661.8222.2506.695
Drechtsteden7672713.1141.7402201182.1441318.49617.001119.090
Alblasserdam38941999111124284961.2258.122
Dordrecht4301211.582874108581.068384.0278.30654.528
Hendrik-Ido-Ambacht362025914722313446231.24811.533
Papendrecht56212621433128233201.0651.85914.088
Sliedrecht8052225199189287265271.42310.464
Zwijndrecht127483672783019298151.7582.94020.355
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden5122491.430864137891.0423962.6807.39953.878
Giessenlanden722119334111593243968595.714
Gorinchem1418427428352254421298772.30716.019
Hardinxveld-Giessendam29515326012886492318337.058
Leerdam96702291181710215602951.1108.686
Molenwaard109443281303523150926211.53210.938
Zederik65252533910856422607585.463
Hoeksche Waard1761251.69229272106501152.1045.23636.087
Binnenmaas703154660163164307431.66312.565
Cromstrijen22202804710192252167135.557
Korendijk38142262312039253487254.372
Oud-Beijerland2642418144264299235921.5749.745
Strijen2018222188256122055613.848
Goeree-Overflakkee206849292374783381735.4347.45620.574
Goeree-Overflakkee206849292374783381735.4347.45620.574
totaal12.2633.52539.57020.0113.1121.53629.9354.73898.044212.7341.636.097
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS), gebaseerd op de BAG
De gepresenteerde gegevens betreffen verblijfsobjecten.