Woningvoorraad naar bouwjaar in Zuid-Holland in 2016.
regio (RAS) >> absoluut
 bouwjaar tot 1945bouwjaar 1945 tot 1975bouwjaar 1975 tot 1995bouwjaar 1995 tot 2005bouwjaar vanaf 2005alle bouwjaren
regioaantal%aantal%aantal%aantal%aantal%aantal
Holland Rijnland40.63916,980.68133,575.39131,320.3708,523.8379,9240.918
Alphen a/d Rijn4.73010,316.80336,616.26735,44.0768,94.0928,945.968
Hillegom1.98521,12.50226,63.01032,08098,61.09211,69.398
Kaag en Braassem9208,33.94335,73.96735,91.0019,11.22511,111.056
Katwijk3.56113,89.51936,96.96327,02.96511,52.80610,925.814
Leiden18.46532,615.18626,816.32628,82.1043,74.5558,056.636
Leiderdorp7316,14.50637,54.35336,21.64113,77856,512.016
Lisse1.37013,63.81337,83.09330,71.09310,87117,110.080
Nieuwkoop8888,24.16238,43.65733,88417,81.28711,910.835
Noordwijk1.84715,13.87231,64.03332,91.1489,41.36711,112.267
Noordwijkerhout82711,92.36934,11.88827,25788,31.28018,46.942
Oegstgeest1.56815,13.36832,52.73626,49659,31.74216,810.379
Teylingen1.87712,64.35529,15.20334,82.19414,71.3238,814.952
Voorschoten1.38512,45.08645,42.71124,26856,11.34312,011.210
Zoeterwoude48514,41.19735,61.18435,22708,02296,83.365
Haaglanden140.39827,9139.37527,7118.83223,657.40911,446.8239,3502.837
's-Gravenhage103.86041,055.28321,843.96517,429.67511,720.4278,1253.210
Delft11.27222,718.06236,413.40327,02.3424,74.5489,249.627
Leidschendam-Voorburg8.88024,416.34644,97.25619,92.4366,71.4804,136.398
Midden-Delfland92712,11.97225,82.33930,61.22015,91.19115,67.649
Pijnacker-Nootdorp1.1965,93.93519,54.54022,55.53027,54.93424,520.135
Rijswijk4.46617,413.55552,93.56813,92.3729,31.6456,425.606
Wassenaar4.24734,84.44436,42.39319,65194,26105,012.213
Westland4.86011,413.77632,312.84330,15.62313,25.52013,042.622
Zoetermeer6901,212.00221,728.52551,57.69213,96.46811,755.377
Midden-Holland15.22315,735.45736,529.93730,87.9138,18.7129,097.242
Bodegraven-Reeuwijk2.15215,45.43338,83.77827,01.0387,41.60711,514.008
Gouda6.85821,511.16535,09.89431,01.9116,02.0406,431.868
Krimpenerwaard4.36918,79.02738,75.81524,91.5556,72.56511,023.331
Waddinxveen7466,64.81742,83.75933,41.0429,38847,911.248
Zuidplas1.0986,55.01529,96.69139,92.36714,11.6169,616.787
Stadsregio Rotterdam124.83821,4178.95330,6168.66128,960.30410,351.4658,8584.221
Albrandswaard7547,42.40423,62.45224,02.57525,22.02319,810.208
Barendrecht8094,33.10916,44.29022,77.10237,53.60819,118.918
Brielle1.07614,03.14140,91.73222,57039,21.03113,47.683
Capelle a/d IJssel8112,610.27833,414.14146,03.65411,91.8436,030.727
Hellevoetsluis7204,23.33119,29.88757,12.31113,41.0566,117.305
Krimpen a/d IJssel8937,26.42652,22.52920,51.1949,71.27610,412.318
Lansingerland1.1485,05.46723,85.11722,35.00121,86.20927,122.942
Maassluis1.3008,76.51943,64.28128,71.2578,41.58110,614.938
Nissewaard1.1903,010.65427,319.83550,84.52811,62.8767,439.083
Ridderkerk2.37411,59.21844,66.00829,11.2135,91.8679,020.680
Rotterdam95.61930,786.30827,780.79726,025.1358,123.3097,5311.168
Schiedam10.85029,512.15333,18.27922,53.3819,22.0885,736.751
Vlaardingen6.13617,617.67750,87.55621,71.4864,31.9135,534.768
Westvoorne1.15817,22.26833,71.75726,176411,378511,76.732
Drechtsteden16.97914,147.68939,733.90828,211.1759,310.4318,7120.182
Alblasserdam7729,43.86747,01.57919,21.10313,489910,98.220
Dordrecht12.02621,918.33033,416.10129,45.0129,13.3846,254.853
Hendrik-Ido-Ambacht4954,23.85932,93.09826,41.39111,92.88224,611.725
Papendrecht4593,26.27044,04.39730,91.84412,91.2819,014.251
Sliedrecht1.78716,74.45641,62.37922,28227,71.27811,910.722
Zwijndrecht1.4407,110.90753,46.35431,11.0034,97073,520.411
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden8.82916,219.92836,615.29628,14.8228,95.50910,154.384
Giessenlanden91815,62.46341,91.45224,74958,45559,45.883
Gorinchem1.5599,75.93436,95.02631,21.85911,61.71410,716.092
Hardinxveld-Giessendam1.44020,22.64937,11.77424,972410,25447,67.131
Leerdam1.50317,23.05434,92.75831,55236,091910,58.757
Molenwaard2.00118,24.11837,42.85125,99418,51.11010,111.021
Zederik1.40825,61.71031,11.43526,12805,166712,15.500
Hoeksche Waard5.26114,413.15736,010.30228,24.61512,63.2008,836.535
Binnenmaas1.73813,85.02639,93.10324,61.40411,11.33710,612.608
Cromstrijen91716,32.16038,41.52627,158210,44377,85.622
Korendijk89120,01.66537,41.04723,555512,52996,74.457
Oud-Beijerland9709,82.83228,53.70737,31.59916,18328,49.940
Strijen74519,11.47437,791923,547512,22957,53.908
Goeree-Overflakkee4.86123,26.69732,04.92523,52.08910,02.34311,220.915
Goeree-Overflakkee4.86123,26.69732,04.92523,52.08910,02.34311,220.915
totaal357.02821,5521.93731,5457.25227,6168.69710,2152.3209,21.657.234
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS), gebaseerd op de BAG