Woningvoorraad naar bouwjaar in Zuid-Holland in 2015.
regio (RAS) >> absoluut
 bouwjaar tot 1945bouwjaar 1945 tot 1975bouwjaar 1975 tot 1995bouwjaar 1995 tot 2005bouwjaar vanaf 2005alle bouwjaren
regioaantal%aantal%aantal%aantal%aantal%aantal
Holland Rijnland40.45517,081.01934,175.04731,620.5038,620.8308,8237.854
Alphen a/d Rijn4.55810,016.90336,916.17835,44.2159,23.8998,545.753
Hillegom1.98021,12.54427,13.02632,28068,61.04311,19.399
Kaag en Braassem9268,53.93836,33.95036,59999,21.0229,410.835
Katwijk3.55213,99.52737,46.95527,32.95411,62.5039,825.491
Leiden18.35033,215.22727,616.20629,32.1113,83.3376,055.231
Leiderdorp7306,14.50537,74.29835,91.64013,77856,611.958
Lisse1.37113,83.81338,43.08731,11.09311,05715,79.935
Nieuwkoop8978,44.16538,83.65734,08417,81.18111,010.741
Noordwijk1.82915,23.87132,14.04033,51.1509,51.1689,712.058
Noordwijkerhout89312,92.36334,11.88827,35788,41.20017,36.922
Oegstgeest1.63115,73.47133,52.73626,49659,31.56315,110.366
Teylingen1.88012,84.35429,65.19535,32.19314,91.0947,414.716
Voorschoten1.37712,45.14346,42.64423,86846,21.24211,211.090
Zoeterwoude48114,31.19535,61.18735,32748,22226,63.359
Haaglanden139.64128,0139.27527,9118.56323,857.33111,544.0808,8498.937
's-Gravenhage103.20741,155.23322,043.75317,429.66911,819.5127,8251.374
Delft11.11822,618.06136,713.38627,22.3484,84.2868,749.199
Leidschendam-Voorburg8.87524,416.34644,97.25719,92.4316,71.4744,136.383
Midden-Delfland1.01213,41.91725,32.33730,81.21916,11.09314,47.578
Pijnacker-Nootdorp1.1926,03.93620,04.54123,05.52928,04.52322,919.721
Rijswijk4.45217,713.54854,03.56614,22.3719,41.1354,525.101
Wassenaar4.20834,54.45836,62.40619,75244,35964,912.192
Westland4.88811,513.77432,512.84230,35.63113,35.18612,242.339
Zoetermeer6891,312.00221,828.47551,77.60913,86.27511,455.050
Midden-Holland15.23515,835.56736,929.93731,07.9298,27.8438,196.511
Bodegraven-Reeuwijk2.15015,65.43339,33.78227,41.0387,51.42110,313.824
Gouda6.83221,611.16935,29.89131,21.9346,11.8685,931.694
Krimpenerwaard4.39818,99.11939,25.79724,91.5536,72.39810,323.265
Waddinxveen7516,84.82043,73.76334,11.0439,56445,811.021
Zuidplas1.1046,65.02630,16.70440,12.36114,11.5129,116.707
Stadsregio Rotterdam125.25621,5179.74830,8168.71328,960.32110,349.6668,5583.705
Albrandswaard7617,52.40223,62.45224,12.57525,31.97619,410.167
Barendrecht8104,33.11316,54.29022,77.12937,83.52518,718.867
Brielle1.06613,93.14641,01.73122,56979,11.03813,57.678
Capelle a/d IJssel8122,610.27733,414.14546,03.65411,91.8406,030.728
Hellevoetsluis7204,23.32919,29.88657,22.31113,41.0526,117.298
Krimpen a/d IJssel8967,36.42652,22.53520,61.1949,71.27110,312.322
Lansingerland1.1525,15.48124,35.11722,75.00222,25.77125,622.523
Maassluis1.2988,76.51943,94.28128,81.2498,41.49910,114.846
Nissewaard1.1883,010.65327,319.83150,94.52711,62.7907,238.989
Ridderkerk2.38211,59.37345,25.98728,91.2135,81.7928,620.747
Rotterdam96.11130,986.63027,880.83126,025.1458,122.6077,3311.324
Schiedam10.79729,512.15533,28.27822,63.3759,21.9765,436.581
Vlaardingen6.09817,517.99751,57.56321,71.4874,31.7825,134.927
Westvoorne1.16517,42.24733,51.78626,676311,474711,16.708
Drechtsteden16.97214,247.59039,833.97228,411.1239,39.8048,2119.461
Alblasserdam7709,53.86747,51.58019,41.10313,681810,18.138
Dordrecht11.99422,018.17833,316.13729,65.0099,23.2305,954.548
Hendrik-Ido-Ambacht4994,33.86233,23.09726,61.38911,92.79324,011.640
Papendrecht4603,26.27244,24.43231,31.84413,01.1738,314.181
Sliedrecht1.78816,94.49242,42.37922,47877,41.15210,910.598
Zwijndrecht1.4617,210.91953,66.34731,29914,96383,120.356
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden8.90516,519.99037,115.28728,44.8038,94.8719,053.856
Giessenlanden91115,62.46142,21.45224,94938,55098,75.826
Gorinchem1.60210,05.98437,45.03231,51.84011,51.5229,515.980
Hardinxveld-Giessendam1.44420,42.65937,61.75724,872510,24896,97.074
Leerdam1.50317,53.05435,72.75832,25236,17278,58.565
Molenwaard2.04318,74.12437,72.85326,19418,69809,010.941
Zederik1.40225,61.70831,21.43526,22815,164411,85.470
Hoeksche Waard5.28014,613.20136,410.27028,34.61712,72.8858,036.253
Binnenmaas1.75814,05.05340,33.11524,91.40511,21.1969,512.527
Cromstrijen92116,42.16038,41.52827,258310,44357,75.627
Korendijk89120,31.67638,11.00622,955512,62676,14.395
Oud-Beijerland9679,82.83528,83.70337,71.59916,37237,49.827
Strijen74319,21.47738,191823,747512,32646,83.877
Goeree-Overflakkee4.85423,36.73432,34.92623,62.09010,02.24110,820.845
Goeree-Overflakkee4.85423,36.73432,34.92623,62.09010,02.24110,820.845
totaal356.59821,6523.12431,8456.71527,7168.71710,2142.2208,61.647.422
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS), gebaseerd op de BAG