Aantal bedrijfsvoertuigen naar voertuigtype in Zuid-Holland in 2013.
regio (RAS) >> absoluut
 bedrijfsmotorvoertuig

aanhanger of oplegger

totaal

regiobestelauto

bus

speciaal voertuig

trekker voor oplegger

vrachtauto (geen trekker)

aanhanger

oplegger

bedrijfsvoertuig

Holland Rijnland23.4012231.5881.9192.57324.7632.60457.071
Alphen a/d Rijn6.343262635316466.69690515.410
Hillegom9655511691161.0272132.546
Kaag en Braassem1.70256125861861.961904.206
Katwijk2.42851443835532.1664116.090
Leiden3.0442316831432.542786.208
Leiderdorp8400544897922832.044
Lisse98204549951.109562.336
Nieuwkoop1.999161541731902.4622965.290
Noordwijk94097623975912402.165
Noordwijkerhout1.049088751821.120972.611
Oegstgeest4410397738621781.294
Teylingen1.4511118991471.7511373.704
Voorschoten6260532038909281.674
Zoeterwoude59115768767565921.493
Haaglanden37.2083522.0832.5912.97927.8053.07776.095
's-Gravenhage15.7382268172075297.20530925.031
Delft2.27462063321932.1645125.687
Leidschendam-Voorburg3.1385134862542.0661005.783
Midden-Delfland1.0934116921481.167822.702
Pijnacker-Nootdorp1.99471022021502.2922224.969
Rijswijk1.40947927581.313262.916
Wassenaar9481371669831221.924
Westland7.808943731.4951.2786.3231.63519.006
Zoetermeer2.80652191343004.4441698.077
Midden-Holland11.726367411.8171.11614.6822.53632.654
Bodegraven-Reeuwijk2.050151033472862.7654596.025
Gouda2.18741991161632.6232505.542
Krimpenerwaard3.56021926542784.58698810.260
Waddinxveen1.3689612861721.9073514.154
Zuidplas2.56161864142172.8014886.673
Stadsregio Rotterdam42.5614872.9124.2923.12740.41320.608114.400
Albrandswaard815683148861.4051622.705
Barendrecht1.9860693541672.2251.0685.869
Brielle83017945461.200952.296
Capelle a/d IJssel2.1292100431392.288504.751
Hellevoetsluis1.5030101176482.1653294.322
Krimpen a/d IJssel1.035068461071.572542.882
Lansingerland3.258111965633113.4551.0508.844
Maassluis91915135481.168302.252
Nissewaard2.65772343091294.1877788.301
Ridderkerk2.18945963131622.4168376.058
Rotterdam19.4744011.2971.8501.41712.35515.32952.123
Schiedam2.65433242122832.2203146.010
Vlaardingen2.376101561541412.4824965.815
Westvoorne73605844431.275162.172
Drechtsteden12.8581037911.18681113.3641.96031.073
Alblasserdam93943523171001.0493512.851
Dordrecht7.118354452263865.57437814.162
Hendrik-Ido-Ambacht82904683371.373792.447
Papendrecht1.0390106343931.7808034.164
Sliedrecht1.2802256561011.321732.909
Zwijndrecht1.653386161942.2672764.540
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden8.472405621.2011.05810.4721.90423.709
Giessenlanden1.124266123711.4461723.004
Gorinchem1.43691211311141.5842313.626
Hardinxveld-Giessendam1.22218551581191.6622393.473
Leerdam9821042532691.4721162.944
Molenwaard2.35811775413352.6938426.947
Zederik1.35001011951501.6153043.715
Hoeksche Waard4.68763055183526.40090413.172
Binnenmaas1.50501202841432.1855294.766
Cromstrijen80604980701.0341462.185
Korendijk7510515035980681.935
Oud-Beijerland1.03944870501.3581172.686
Strijen5862373454843441.600
Goeree-Overflakkee3.104861957012434.0598239.211
Goeree-Overflakkee3.104861957012434.0598239.211
totaal144.0171.3339.17714.22512.259141.95834.416357.385
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)