Aantal bedrijfsvoertuigen naar voertuigtype in Zuid-Holland in 2009.
regio (RAS) >> absoluut
 bedrijfsmotorvoertuig

aanhanger of oplegger

totaal

regiobestelauto

bus

speciaal voertuig

trekker voor oplegger

vrachtauto (geen trekker)

aanhanger

oplegger

bedrijfsvoertuig

Holland Rijnland26.3042931.6212.0582.89023.8222.61659.604
Alphen a/d Rijn6.856663085857426.60294116.100
Hillegom1.0704881701521.0311972.712
Kaag en Braassem1.763791061042131.7811254.171
Katwijk2.46001674486072.0654506.197
Leiden5.0692261851832.461568.117
Leiderdorp8130643898973572.043
Lisse90605068871.066592.236
Nieuwkoop2.101181321782112.2162845.140
Noordwijk1.010104714481862372.209
Noordwijkerhout1.074085811771.060862.563
Oegstgeest4670376253620741.313
Teylingen1.5412136961781.6971333.783
Voorschoten6070423252840371.610
Zoeterwoude56718746756548801.410
Haaglanden38.8433702.0632.7263.52226.6973.37977.600
's-Gravenhage16.1042348002776656.81944825.347
Delft2.53642213452382.1975116.052
Leidschendam-Voorburg3.3968152902702.074896.079
Midden-Delfland1.06631111421541.0841622.722
Pijnacker-Nootdorp2.077101002811772.0933675.105
Rijswijk1.60149040991.312503.196
Wassenaar9637411776795201.919
Westland8.143953651.4351.4076.0991.58619.130
Zoetermeer2.9575183994364.2241468.050
Midden-Holland12.381337951.8081.42713.6832.28432.411
Bodegraven-Reeuwijk2.132151283423962.5694446.026
Gouda2.35302041172052.5202085.607
Krimpenerwaard3.73531976523514.27088410.092
Waddinxveen1.6360642772341.7033014.215
Zuidplas2.525152024202412.6214476.471
Stadsregio Rotterdam46.1535152.9645.0973.80840.20824.434123.179
Albrandswaard81407046911.229872.337
Barendrecht2.0111913442102.3241.9676.948
Brielle92016797561.1311212.393
Capelle a/d IJssel2.6497102521732.286465.315
Hellevoetsluis1.5414121170542.1353164.341
Krimpen a/d IJssel1.07916934911.511422.827
Lansingerland2.99381717483923.1521.2768.740
Maassluis1.05616070531.223682.531
Nissewaard3.22872034241704.2521.0169.300
Ridderkerk2.313721273822492.9296096.681
Rotterdam21.1554001.3702.3431.74312.27018.24257.523
Schiedam3.22893282333462.1923396.675
Vlaardingen2.37741251141342.3892895.432
Westvoorne78906040461.185162.136
Drechtsteden13.6901038051.20382712.7181.84331.189
Alblasserdam9824243282949273472.717
Dordrecht7.725354782513845.36633414.573
Hendrik-Ido-Ambacht914049111471.2951172.533
Papendrecht1.05101053131081.7516844.012
Sliedrecht1.270255842881.238432.764
Zwijndrecht1.7481722041062.1413184.590
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden8.872475601.3301.1219.4421.88323.255
Giessenlanden1.133267115911.2811482.837
Gorinchem1.74061041711231.4442033.791
Hardinxveld-Giessendam1.26421631481301.5522043.382
Leerdam1.0741647932701.4601103.070
Molenwaard2.34921765763552.3068426.606
Zederik1.31201032271521.3993763.569
Hoeksche Waard4.879103045553875.96590213.002
Binnenmaas1.60001193001582.0104964.683
Cromstrijen87105067661.010972.161
Korendijk7148454835890581.798
Oud-Beijerland1.089256100641.2922022.805
Strijen6050344064763491.555
Goeree-Overflakkee3.160831667072293.5267768.647
Goeree-Overflakkee3.160831667072293.5267768.647
totaal154.2821.4549.27815.48414.211136.06138.117368.887
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)