Aantal bedrijfsvoertuigen naar voertuigtype in Zuid-Holland in 2008.
regio (RAS) >> absoluut
 bedrijfsmotorvoertuig

aanhanger of oplegger

totaal

regiobestelauto

bus

speciaal voertuig

trekker voor oplegger

vrachtauto (geen trekker)

aanhanger

oplegger

bedrijfsvoertuig

Holland Rijnland25.9523531.5211.9832.90623.1942.43358.342
Alphen a/d Rijn6.7521192785867466.39388115.755
Hillegom1.0484761631559981892.633
Kaag en Braassem1.7128398982071.7061124.016
Katwijk2.45501734406282.0344266.156
Leiden4.9842239611722.427427.927
Leiderdorp78606037104970512.008
Lisse91404774951.054622.246
Nieuwkoop2.065171181652172.1312584.971
Noordwijk981110803073795282.097
Noordwijkerhout1.085082721791.006792.503
Oegstgeest4790305852635731.327
Teylingen1.5131131991711.6461243.685
Voorschoten6370392951831351.622
Zoeterwoude54117707156568731.396
Haaglanden38.3383941.9962.6533.36726.2863.09076.124
's-Gravenhage15.8302637224316586.70946425.077
Delft2.47742643172532.2084956.018
Leidschendam-Voorburg3.3239174821332.059765.856
Midden-Delfland1.0913991301591.0491572.688
Pijnacker-Nootdorp2.02813962401671.9813054.830
Rijswijk1.697381491161.317543.317
Wassenaar9554422169762221.875
Westland7.995863491.2611.4076.0091.36118.468
Zoetermeer2.94291691224054.1921567.995
Midden-Holland12.084337641.6771.47213.5312.10931.670
Bodegraven-Reeuwijk2.133141243424162.4904435.962
Gouda2.40011931052112.5011925.603
Krimpenerwaard3.61211885623514.1177169.547
Waddinxveen1.5590562722421.8523244.305
Zuidplas2.380172033962522.5714346.253
Stadsregio Rotterdam46.3214442.7555.1393.82138.81124.301121.592
Albrandswaard82006383921.2041712.433
Barendrecht1.9622933882232.2621.8196.749
Brielle89415790551.1091172.323
Capelle a/d IJssel2.509590411582.100944.997
Hellevoetsluis1.6124119202602.1452584.400
Krimpen a/d IJssel1.07826425891.466312.755
Lansingerland2.92871637374033.0631.2938.594
Maassluis1.02515365511.217552.467
Nissewaard3.18762034161664.2021.0709.250
Ridderkerk2.168701103222462.5285465.990
Rotterdam21.8583331.3022.4141.79811.85518.25257.812
Schiedam3.108112661932862.0962756.235
Vlaardingen2.37521111201512.4062985.463
Westvoorne79706143431.158222.124
Drechtsteden13.401947381.20086512.3991.84230.539
Alblasserdam9243940277959083442.627
Dordrecht7.566304262734175.14733914.198
Hendrik-Ido-Ambacht902045109421.2571042.459
Papendrecht1.0180103309931.7636993.985
Sliedrecht1.217244933911.201402.655
Zwijndrecht1.7741751991272.1233164.615
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden8.694385711.2621.1259.1571.75122.598
Giessenlanden1.0792651181011.2731522.790
Gorinchem1.7080991481111.4001293.595
Hardinxveld-Giessendam1.23418591341351.4961943.270
Leerdam1.0851549652741.428632.979
Molenwaard2.27021895753532.2288466.463
Zederik1.31811102221511.3323673.501
Hoeksche Waard4.81892865243825.74287612.637
Binnenmaas1.57901112741621.9204974.543
Cromstrijen8700446859957952.093
Korendijk7078464832846571.744
Oud-Beijerland1.05915594631.2781772.727
Strijen6030304066741501.530
Goeree-Overflakkee3.058991646622273.3726898.271
Goeree-Overflakkee3.058991646622273.3726898.271
totaal152.6661.4648.79515.10014.165132.49237.091361.773
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)