Aantal wegvoertuigen naar voertuigtype in Zuid-Holland in 2016.
regio (RAS) >> absoluut
 bedrijfsvoertuig

wegvoertuig met een bromfietskenteken

overig wegvoertuig

totaal

regiobedrijfsmotorvoertuig

aanhanger of oplegger

snorfiets

bromfiets

brommobiel

overig

motorfiets

personenauto

wegvoertuig

Holland Rijnland29.54328.00331.63416.05949219520.345244.879371.150
Alphen a/d Rijn7.6257.9674.2273.482104374.53956.49284.473
Hillegom1.3391.2851.0518443751.05310.70916.323
Kaag en Braassem2.0462.1668051.2183491.37613.24720.901
Katwijk3.4912.5626.8611.11669281.97024.64540.742
Leiden3.4112.5627.6502.35271502.93438.40457.434
Leiderdorp1.1739771.62157517896512.96918.305
Lisse1.1411.1521.0538082021.01811.17216.366
Nieuwkoop2.6392.9817221.52745131.57114.23323.731
Noordwijk1.2029882.09974721694512.48518.493
Noordwijkerhout1.4501.1701.1771.0011397287.74713.295
Oegstgeest55768199238019557610.10813.318
Teylingen1.9471.9291.64198824161.36717.45325.365
Voorschoten7249221.18264510688311.34815.720
Zoeterwoude798661553376814203.8676.684
Haaglanden44.83730.57245.19830.89479628027.938425.380605.895
's-Gravenhage17.2267.28521.81910.5314229710.178179.614247.172
Delft2.7772.6194.0412.70573282.43431.93446.611
Leidschendam-Voorburg3.3952.0812.8682.00872142.29934.94247.679
Midden-Delfland1.5291.3127962.2971078308.90215.683
Pijnacker-Nootdorp2.3942.4682.0801.58818152.06322.65133.277
Rijswijk1.7141.3202.4651.40049171.47526.47134.911
Wassenaar9888391.412874301269314.12818.976
Westland11.0748.3685.9815.82764653.96651.53986.884
Zoetermeer3.7404.2803.7363.66458254.00055.19974.702
Midden-Holland15.47017.4707.0157.407171899.614101.687158.923
Bodegraven-Reeuwijk2.8533.3611.0261.19720201.52715.85325.857
Gouda2.8422.7642.1051.34731182.25827.24138.606
Krimpenerwaard4.6395.7221.3802.14975292.53425.77442.302
Waddinxveen1.8492.3079461.04619131.22312.76020.163
Zuidplas3.2873.3161.5581.6682692.07220.05931.995
Stadsregio Rotterdam51.61762.37242.99937.27496529932.462492.199720.187
Albrandswaard1.0851.55484273919295312.09917.293
Barendrecht2.8883.1891.8071.35821131.53922.31533.130
Brielle9231.25166177521107258.90213.268
Capelle a/d IJssel2.2792.2922.3721.93664161.80329.39340.155
Hellevoetsluis1.7472.4831.3651.61840111.60019.45028.314
Krimpen a/d IJssel1.2451.5989411.0953591.00812.97218.903
Lansingerland4.0844.5272.1902.45234202.30328.76644.376
Maassluis9711.0991.28897923381914.26319.445
Nissewaard3.1944.9302.7744.06880213.43039.58658.083
Ridderkerk2.7883.0101.8251.2856681.60421.99032.576
Rotterdam23.50128.31919.61215.94242613612.002216.052315.990
Schiedam3.2262.4323.5892.03745231.95028.87442.176
Vlaardingen2.7944.3912.9972.17759161.97629.39843.808
Westvoorne8921.29773681332117508.13912.670
Drechtsteden15.51615.3829.8786.640253468.162123.767179.644
Alblasserdam1.4511.4764735201635368.79913.274
Dordrecht8.0495.8275.5732.93298283.59454.63980.740
Hendrik-Ido-Ambacht9971.42280866023390213.42718.242
Papendrecht1.5882.7367928052341.02215.25922.229
Sliedrecht1.3881.40355864638269210.88015.607
Zwijndrecht2.0432.5181.6741.0775561.41620.76329.552
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden11.41812.9074.1664.760198495.07361.22999.800
Giessenlanden1.3791.75349451613107567.56312.484
Gorinchem1.8481.7811.4781.1435691.06715.20422.586
Hardinxveld-Giessendam1.5701.9524065043026008.25413.318
Leerdam1.2511.6046215442277328.92213.703
Molenwaard3.5303.8358781.44043121.24414.14025.122
Zederik1.8401.9822896133496747.14612.587
Hoeksche Waard5.9017.5431.9133.466131193.69644.26866.937
Binnenmaas2.0872.8606471.2484071.27115.28923.449
Cromstrijen1.0911.3012285682065766.98210.772
Korendijk8661.0201965182515225.6178.765
Oud-Beijerland1.1591.47761366417384311.73416.510
Strijen6988852294682924844.6467.441
Goeree-Overflakkee4.1045.0231.4221.3379892.26824.93039.191
Goeree-Overflakkee4.1045.0231.4221.3379892.26824.93039.191
totaal178.406179.272144.225107.8373.104986109.5581.518.3392.241.727
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)