Nabijheid van restaurants in Zuid-Holland in 2010-2015.
regio (RAS) >> absoluut
 gemiddelde afstand in km tot een restaurant
gemiddeld aantal restaurants binnen 5 km
regio201020112012201320142015201020112012201320142015
Holland Rijnland0,60,60,60,60,60,684,786,186,888,993,095,2
Alphen a/d Rijn0,80,80,70,70,70,741,140,643,343,543,144,5
Hillegom0,60,60,60,60,60,634,936,935,938,237,239,5
Kaag en Braassem0,80,80,80,80,70,712,412,412,913,515,014,8
Katwijk0,60,60,50,50,50,540,041,843,043,746,752,8
Leiden0,40,40,40,40,50,5191,1193,8193,3197,6209,0214,4
Leiderdorp0,70,80,70,70,60,6171,5172,7170,4174,3185,2186,9
Lisse0,60,60,60,60,60,736,739,039,141,339,041,0
Nieuwkoop1,01,31,31,31,21,27,97,07,17,58,18,0
Noordwijk0,50,50,50,50,50,565,066,364,765,764,062,2
Noordwijkerhout0,50,50,50,50,50,528,129,131,231,732,131,5
Oegstgeest0,80,81,01,01,00,9152,1154,5155,8159,2167,2168,3
Teylingen0,60,60,50,50,60,538,139,341,641,443,240,7
Voorschoten0,60,60,60,60,60,688,991,491,494,697,9100,6
Zoeterwoude0,60,60,60,60,60,691,892,890,295,197,9100,7
Haaglanden0,50,50,50,50,50,5251,5261,8274,0280,4286,3294,8
's-Gravenhage0,40,40,40,40,40,4400,2420,3440,0448,6456,5472,0
Delft0,40,40,40,40,40,4145,0146,0150,9154,1161,7153,6
Leidschendam-Voorburg0,50,50,50,40,50,4223,8227,8238,0245,0250,9262,0
Midden-Delfland0,70,60,70,60,70,772,875,076,579,181,978,7
Pijnacker-Nootdorp1,01,01,00,90,91,053,250,755,361,556,757,6
Rijswijk0,50,50,50,50,50,5288,6295,0305,7306,0315,9327,3
Wassenaar0,91,01,01,00,90,935,837,239,841,444,946,7
Westland0,70,70,70,70,70,740,039,240,843,742,743,2
Zoetermeer0,70,80,80,70,70,765,061,163,869,175,075,0
Midden-Holland0,80,80,80,70,80,837,938,837,937,537,937,8
Bodegraven-Reeuwijk1,11,01,11,11,21,124,824,824,023,523,922,9
Gouda0,60,60,60,50,50,672,776,072,872,073,675,2
Krimpenerwaard1,01,01,01,01,01,113,312,912,913,312,412,2
Waddinxveen0,60,60,50,50,50,530,228,328,127,128,228,1
Zuidplas0,80,80,80,70,80,824,525,827,026,926,725,1
Stadsregio Rotterdam0,50,50,60,60,60,6168,0171,0172,9178,0184,7190,4
Albrandswaard0,81,21,21,20,80,929,829,529,229,533,533,3
Barendrecht0,80,81,01,00,90,946,446,748,950,148,247,9
Brielle0,90,90,91,00,90,919,819,919,920,120,819,7
Capelle a/d IJssel0,70,70,70,70,80,865,167,968,668,567,164,5
Hellevoetsluis0,90,90,80,80,90,823,824,825,924,924,925,6
Krimpen a/d IJssel0,60,60,60,60,60,631,232,032,332,133,032,0
Lansingerland0,90,91,00,90,90,926,026,427,828,627,630,5
Maassluis0,50,50,60,60,60,734,735,234,135,733,734,0
Nissewaard0,80,70,70,70,70,737,041,940,439,440,139,1
Ridderkerk0,50,50,50,50,50,543,242,342,342,236,738,9
Rotterdam0,40,40,40,40,40,4280,3283,9285,1295,3309,7319,7
Schiedam0,50,50,50,50,50,5126,3132,9141,0141,9137,8142,2
Vlaardingen0,50,50,60,60,70,775,478,583,984,581,984,8
Westvoorne0,80,80,80,80,80,814,214,215,216,716,315,6
Drechtsteden0,70,70,70,70,70,756,558,159,160,056,458,1
Alblasserdam0,60,60,60,60,60,619,020,120,120,217,817,8
Dordrecht0,60,60,60,60,60,679,580,182,483,280,982,1
Hendrik-Ido-Ambacht0,70,80,80,80,60,641,146,146,348,043,146,4
Papendrecht1,11,01,11,01,01,021,622,722,923,922,823,1
Sliedrecht0,80,80,90,90,90,816,215,215,315,413,515,6
Zwijndrecht0,50,50,60,60,60,667,571,771,773,964,568,4
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden1,01,00,90,90,91,017,617,418,619,418,718,9
Giessenlanden0,91,00,90,90,90,910,310,111,111,611,211,5
Gorinchem0,70,70,70,70,70,734,134,137,839,838,838,6
Hardinxveld-Giessendam1,51,50,70,70,71,511,110,912,112,110,611,5
Leerdam0,90,90,90,90,90,919,818,818,018,918,918,9
Molenwaard1,31,31,31,31,31,29,39,49,810,09,29,4
Zederik1,01,01,01,01,01,05,55,15,15,45,45,7
Hoeksche Waard1,01,01,01,11,11,210,510,69,910,811,211,6
Binnenmaas1,11,11,11,11,11,14,94,94,85,55,35,7
Cromstrijen0,80,80,80,80,90,89,89,08,58,89,89,2
Korendijk1,31,31,32,32,33,01,81,71,81,41,51,5
Oud-Beijerland0,80,80,70,70,70,723,324,322,224,225,226,2
Strijen1,01,01,00,90,90,96,75,75,76,66,67,2
Goeree-Overflakkee1,11,11,21,21,21,47,98,17,47,37,28,1
Goeree-Overflakkee1,11,11,21,21,21,47,98,17,47,37,28,1
totaal0,60,60,60,60,60,6151,2155,8160,4164,6169,1174,4
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)