Nabijheid van groenvoorzieningen in Zuid-Holland in 2010.
regio (RAS) >> absoluut
 gemiddelde afstand in km tot
openbaar groen
gemiddelde afstand in km tot
semi-openbaar groen
idem tot overige
groenvoorziening
regiobosdagrecreatief
terrein

open natuurlijk
terrein

park of plantsoenbegraafplaatssportterreinverblijfsrecreatief
terrein
volkstuinrecreatief
binnenwater
Holland Rijnland2,12,73,80,71,40,93,31,72,2
Alphen a/d Rijn3,12,85,50,61,41,35,41,92,8
Hillegom2,43,43,80,61,20,94,51,91,1
Kaag en Braassem2,72,13,82,81,90,92,61,91,3
Katwijk1,93,51,30,61,00,82,01,61,6
Leiden2,02,14,10,41,60,62,91,52,1
Leiderdorp2,21,44,10,51,50,83,31,41,0
Lisse1,81,95,20,61,20,85,72,22,3
Nieuwkoop2,78,92,32,32,70,92,72,93,9
Noordwijk0,91,91,20,51,00,72,40,92,6
Noordwijkerhout1,11,92,50,80,90,91,91,02,5
Oegstgeest0,81,03,60,41,20,72,11,31,5
Teylingen1,42,53,60,60,90,82,71,52,5
Voorschoten1,51,84,30,31,31,02,52,02,0
Zoeterwoude1,92,26,10,82,00,71,91,63,0
Haaglanden2,12,34,00,61,70,84,51,61,6
's-Gravenhage2,02,13,30,51,80,74,91,41,5
Delft1,92,92,00,51,70,83,41,51,4
Leidschendam-Voorburg1,52,85,00,41,20,83,11,11,7
Midden-Delfland1,83,92,61,10,90,83,81,51,2
Pijnacker-Nootdorp1,82,23,60,91,60,84,82,52,1
Rijswijk2,01,45,30,41,30,75,91,11,3
Wassenaar0,61,51,81,01,20,81,81,01,5
Westland2,52,74,31,21,50,93,73,82,1
Zoetermeer3,52,28,20,42,41,25,41,31,3
Midden-Holland2,03,03,20,81,40,83,02,22,2
Bodegraven-Reeuwijk2,12,95,41,61,90,83,71,72,8
Gouda1,61,82,80,41,50,72,11,51,3
Krimpenerwaard2,43,92,61,21,50,84,51,93,6
Waddinxveen3,13,94,40,51,10,72,64,30,9
Zuidplas1,63,42,20,81,11,22,13,12,4
Stadsregio Rotterdam2,02,53,90,52,00,95,11,61,7
Albrandswaard1,51,92,10,71,50,910,21,62,4
Barendrecht1,72,33,20,42,10,94,42,72,4
Brielle2,31,94,50,91,00,71,91,12,2
Capelle a/d IJssel2,02,64,00,42,00,93,82,00,8
Hellevoetsluis1,31,73,40,51,80,82,21,11,0
Krimpen a/d IJssel1,51,82,40,31,30,98,01,71,2
Lansingerland2,51,74,21,51,41,46,72,23,1
Maassluis1,82,63,30,41,90,85,42,11,9
Nissewaard1,73,12,60,72,11,08,81,51,4
Ridderkerk1,32,03,90,41,61,07,41,31,2
Rotterdam2,32,44,50,52,30,94,71,41,6
Schiedam1,34,53,70,41,30,85,21,61,3
Vlaardingen2,02,52,90,41,40,73,61,52,4
Westvoorne0,84,21,21,11,21,11,53,23,0
Drechtsteden2,43,03,20,41,60,96,21,51,8
Alblasserdam1,21,01,50,31,40,712,01,01,0
Dordrecht3,22,94,00,51,91,04,11,81,9
Hendrik-Ido-Ambacht1,71,42,70,51,50,87,71,23,1
Papendrecht2,44,74,20,41,70,67,71,61,7
Sliedrecht1,25,01,80,31,10,98,31,01,4
Zwijndrecht2,03,02,30,31,21,06,21,41,4
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden1,84,12,52,01,31,15,01,33,5
Giessenlanden1,83,63,63,61,31,04,51,93,9
Gorinchem2,32,12,30,41,60,96,01,21,4
Hardinxveld-Giessendam1,38,81,51,30,90,83,51,26,1
Leerdam1,42,62,20,91,51,33,41,11,7
Molenwaard1,83,82,92,61,21,47,61,14,0
Zederik1,57,02,65,61,11,22,01,57,0
Hoeksche Waard1,93,83,12,01,11,03,11,64,3
Binnenmaas2,14,43,20,90,90,93,81,57,9
Cromstrijen1,94,13,67,41,51,02,51,63,8
Korendijk2,15,51,61,91,00,94,81,32,5
Oud-Beijerland1,81,83,10,51,21,02,11,80,7
Strijen1,44,94,11,71,31,41,91,35,2
Goeree-Overflakkee1,05,03,42,60,81,11,41,02,6
Goeree-Overflakkee1,05,03,42,60,81,11,41,02,6
totaal2,12,73,70,71,70,94,51,61,9
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)