Particuliere huurwoningen (aantal en % van de woningvoorraad) in Zuid-Holland in 2012-2016.
regio (RAS) >> absoluut
 aantal%
regio20122013201420152016*20122013201420152016*
Holland Rijnland26.61128.01528.73428.66829.86411,512,012,212,112,4
Alphen a/d Rijn4.2714.4004.4214.4614.4189,69,89,79,89,6
Hillegom9851.0521.0471.18297011,011,511,312,610,3
Kaag en Braassem6847718108088336,57,27,57,57,5
Katwijk1.2281.6181.8671.7041.7835,16,67,56,76,9
Leiden9.5989.86810.14510.33711.52917,918,118,418,720,4
Leiderdorp1.4281.5391.5231.5181.51012,113,012,812,712,6
Lisse7047208658799297,37,58,88,89,2
Nieuwkoop7527257898287697,37,07,47,77,1
Noordwijk2.1532.3382.0311.8771.92316,818,116,715,615,7
Noordwijkerhout66059364165368910,39,19,39,49,9
Oegstgeest9241.0451.1301.0911.1219,410,411,010,510,8
Teylingen1.4211.4981.6101.6011.6339,910,411,010,910,9
Voorschoten1.5781.5771.5831.4841.51614,414,414,313,413,5
Zoeterwoude2252712722452417,08,38,27,37,2
Haaglanden80.43583.41187.21389.90393.69616,717,117,618,018,6
's-Gravenhage51.05153.31656.18158.66362.18721,221,822,523,324,6
Delft6.5426.9026.9987.2567.55313,614,314,414,715,2
Leidschendam-Voorburg6.2256.2146.3746.2956.23317,317,317,617,317,1
Midden-Delfland4234314955295235,95,96,67,06,8
Pijnacker-Nootdorp1.3881.4241.5821.5831.7197,27,48,08,08,5
Rijswijk4.2174.2764.4904.3354.33417,317,418,017,316,9
Wassenaar2.2462.3322.3332.2512.20618,619,319,218,518,1
Westland2.8863.0853.3283.5693.3167,17,58,08,47,8
Zoetermeer5.4575.4315.4325.4225.62510,310,19,99,810,2
Midden-Holland8.2208.5158.6798.7328.8368,99,19,19,09,1
Bodegraven-Reeuwijk9561.0821.0319339457,17,97,56,76,7
Gouda3.6703.8294.0153.9364.10312,012,312,712,412,9
Krimpenerwaard1.6761.7551.7341.9071.8287,67,87,68,27,8
Waddinxveen9961.0311.0201.1031.1149,69,89,510,09,9
Zuidplas9228188798538465,75,05,35,15,0
Stadsregio Rotterdam74.79178.83882.00583.04986.54813,113,714,214,214,8
Albrandswaard5475946446526105,65,96,36,46,0
Barendrecht1.9542.0352.1902.0682.00610,610,811,611,010,6
Brielle6236347498957868,78,59,811,710,2
Capelle a/d IJssel2.8022.8973.0433.1463.2069,29,59,910,210,4
Hellevoetsluis9519619629558755,65,65,65,55,1
Krimpen a/d IJssel4865005074984804,04,04,14,03,9
Lansingerland1.3551.5861.6791.7931.8126,47,27,68,07,9
Maassluis8709319529539516,06,46,46,46,4
Nissewaard1.8931.7321.9461.9842.3554,84,55,05,16,0
Ridderkerk1.2151.3431.3751.3861.3546,16,56,66,76,5
Rotterdam52.74356.05957.83158.45961.67217,218,218,818,819,8
Schiedam5.5605.6665.7755.9856.00715,515,716,016,416,3
Vlaardingen2.1982.2572.6682.7022.8586,46,67,77,78,2
Westvoorne1.5941.6431.6841.5731.57624,625,225,223,423,4
Drechtsteden10.89011.16211.38011.46011.7629,29,49,69,69,8
Alblasserdam5305435355165096,66,76,66,36,2
Dordrecht6.5976.7116.8256.9447.17712,212,312,512,713,1
Hendrik-Ido-Ambacht7978188618158126,97,27,57,06,9
Papendrecht9529869479719586,87,06,76,86,7
Sliedrecht7367929058928927,17,58,68,48,3
Zwijndrecht1.2781.3121.3071.3221.4146,36,56,46,56,9
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden3.2733.4173.8743.9064.0026,26,47,27,37,4
Giessenlanden2862973073143245,05,25,45,45,5
Gorinchem1.0501.0931.4331.4321.5116,77,08,99,09,4
Hardinxveld-Giessendam4554734934874836,56,77,06,96,8
Leerdam5365606356767436,36,67,37,98,5
Molenwaard5826266446415845,45,85,95,95,3
Zederik3643683623563576,96,96,66,56,5
Hoeksche Waard1.8071.8061.8321.8891.7855,15,15,15,24,9
Binnenmaas5445545735955264,44,44,64,74,2
Cromstrijen3453103083283056,25,65,55,85,4
Korendijk2052092102122444,74,84,84,85,5
Oud-Beijerland5495645575735395,85,95,75,85,4
Strijen1641691841811714,34,44,84,74,4
Goeree-Overflakkee1.1111.3111.3701.4811.4155,66,56,77,16,8
Goeree-Overflakkee1.1111.3111.3701.4811.4155,66,56,77,16,8
totaal207.138216.475225.087229.088237.90812,913,413,813,914,4
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)
* Voorlopige cijfers