Woningvoorraad bouwjaar 1945 tot 1975 in Zuid-Holland in 2012-2017.
regio (RAS) >> absoluut
regio201220132014201520162017*
Holland Rijnland81.06081.08981.30081.01980.68180.518
Alphen a/d Rijn16.78416.87316.90916.90316.80316.791
Hillegom2.5572.5542.5462.5442.5022.489
Kaag en Braassem3.9443.9453.9333.9383.9433.942
Katwijk9.4159.4229.5569.5279.5199.609
Leiden15.16715.16815.30115.22715.18614.971
Leiderdorp4.5264.5244.5044.5054.5064.507
Lisse3.7123.7093.8223.8133.8133.812
Nieuwkoop4.2404.2234.2114.1654.1624.166
Noordwijk4.3044.3123.9523.8713.8723.878
Noordwijkerhout2.3612.3582.3612.3632.3692.366
Oegstgeest3.3723.3723.4713.4713.3683.370
Teylingen4.3954.4004.4014.3544.3554.336
Voorschoten5.1335.0785.1405.1435.0865.084
Zoeterwoude1.1501.1511.1931.1951.1971.197
Haaglanden138.916138.414138.877139.275139.375139.067
's-Gravenhage54.44854.42754.85755.23355.28355.226
Delft18.18818.16518.02518.06118.06217.901
Leidschendam-Voorburg16.33716.17216.27616.34616.34616.346
Midden-Delfland1.9681.9631.9541.9171.9721.965
Pijnacker-Nootdorp3.9603.9523.9453.9363.9353.928
Rijswijk13.60913.55713.55613.54813.55513.556
Wassenaar4.4254.4234.4614.4584.4444.438
Westland13.91513.82413.80013.77413.77613.729
Zoetermeer12.06611.93112.00312.00212.00211.978
Midden-Holland35.83535.74835.58235.56735.45735.267
Bodegraven-Reeuwijk5.5605.5625.4645.4335.4335.427
Gouda11.35311.37411.23111.16911.16511.098
Krimpenerwaard9.1819.0729.0139.1199.0278.916
Waddinxveen4.7434.7434.8224.8204.8174.817
Zuidplas4.9984.9975.0525.0265.0155.009
Stadsregio Rotterdam181.436179.276179.427179.748178.953178.154
Albrandswaard2.3782.3882.4032.4022.4042.223
Barendrecht3.2583.2603.1593.1133.1093.111
Brielle3.1563.1473.1463.1463.1413.141
Capelle a/d IJssel10.20610.20610.27310.27710.27810.281
Hellevoetsluis3.3283.3293.3293.3293.3313.348
Krimpen a/d IJssel6.7276.7316.4286.4266.4266.428
Lansingerland5.5155.4865.4855.4815.4675.512
Maassluis6.7686.5226.5206.5196.5196.437
Nissewaard11.37410.46410.65710.65310.65410.648
Ridderkerk9.1769.2039.3859.3739.2189.262
Rotterdam87.07986.50786.24786.63086.30885.770
Schiedam12.07512.06212.06012.15512.15312.123
Vlaardingen18.14917.71418.08417.99717.67717.606
Westvoorne2.2472.2572.2512.2472.2682.264
Drechtsteden48.14948.13047.66047.59047.68947.501
Alblasserdam3.8593.8583.8693.8673.8673.868
Dordrecht18.66218.64418.25618.17818.33018.249
Hendrik-Ido-Ambacht3.8753.8743.8633.8623.8593.854
Papendrecht6.2526.2546.2556.2726.2706.270
Sliedrecht4.6244.6244.4984.4924.4564.453
Zwijndrecht10.87710.87610.91910.91910.90710.807
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden20.18420.08720.01919.99019.92819.855
Giessenlanden2.5392.5012.4702.4612.4632.464
Gorinchem6.0816.0675.9845.9845.9345.896
Hardinxveld-Giessendam2.6602.6602.6612.6592.6492.631
Leerdam3.0202.9933.0433.0543.0543.053
Molenwaard4.1414.1404.1414.1244.1184.109
Zederik1.7431.7261.7201.7081.7101.702
Hoeksche Waard13.66513.42613.32513.20113.15713.168
Binnenmaas5.2295.1565.1415.0535.0265.017
Cromstrijen2.2442.1622.1612.1602.1602.160
Korendijk1.6881.6861.6731.6761.6651.667
Oud-Beijerland2.8942.8562.8372.8352.8322.846
Strijen1.6101.5661.5131.4771.4741.478
Goeree-Overflakkee6.9056.8136.7696.7346.6976.661
Goeree-Overflakkee6.9056.8136.7696.7346.6976.661
totaal526.150522.983522.959523.124521.937520.191
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS), gebaseerd op de BAG
*voorlopige cijfers