Woningvoorraad bouwjaar tot 1945 in Zuid-Holland in 2012-2017.
regio (RAS) >> absoluut
regio201220132014201520162017*
Holland Rijnland40.19640.13040.46940.45540.63940.773
Alphen a/d Rijn4.5764.5464.5824.5584.7304.745
Hillegom1.9911.9981.9781.9801.9851.980
Kaag en Braassem955962955926920915
Katwijk3.5133.5413.5393.5523.5613.577
Leiden18.18118.14018.31718.35018.46518.604
Leiderdorp725728729730731730
Lisse1.3441.3481.3531.3711.3701.347
Nieuwkoop901894891897888880
Noordwijk1.7891.8121.8271.8291.8471.849
Noordwijkerhout1.007942940893827824
Oegstgeest1.6101.6131.6321.6311.5681.569
Teylingen1.7971.7991.8671.8801.8771.884
Voorschoten1.3211.3231.3811.3771.3851.383
Zoeterwoude486484478481485486
Haaglanden137.367138.209138.940139.641140.398140.167
's-Gravenhage100.991101.855102.558103.207103.860103.625
Delft10.97810.98711.06611.11811.27211.288
Leidschendam-Voorburg8.8578.8608.8728.8758.8808.883
Midden-Delfland9769749731.012927925
Pijnacker-Nootdorp1.2041.2041.1921.1921.1961.224
Rijswijk4.4614.4594.4604.4524.4664.468
Wassenaar4.2384.2414.1874.2084.2474.257
Westland4.9904.9444.9454.8884.8604.814
Zoetermeer672685687689690683
Midden-Holland15.12215.22415.20915.23515.22315.278
Bodegraven-Reeuwijk2.1812.1892.1582.1502.1522.145
Gouda6.6636.7876.8016.8326.8586.909
Krimpenerwaard4.3924.3664.3754.3984.3694.384
Waddinxveen752751754751746745
Zuidplas1.1341.1311.1211.1041.0981.095
Stadsregio Rotterdam124.636125.144125.007125.256124.838123.925
Albrandswaard754758762761754759
Barendrecht807811810810809813
Brielle1.0411.0481.0601.0661.0761.081
Capelle a/d IJssel815815814812811813
Hellevoetsluis726722719720720720
Krimpen a/d IJssel905903902896893884
Lansingerland1.1581.1501.1491.1521.1481.149
Maassluis1.2971.2941.2981.2981.3001.303
Nissewaard1.2251.1921.1881.1881.1901.199
Ridderkerk2.3382.3512.3772.3822.3742.372
Rotterdam95.83596.30496.08496.11195.61994.738
Schiedam10.55710.59610.60410.79710.85010.807
Vlaardingen6.0176.0536.0746.0986.1366.139
Westvoorne1.1611.1471.1661.1651.1581.148
Drechtsteden17.19817.00717.01916.97216.97916.990
Alblasserdam765768776770772776
Dordrecht12.08211.95311.95911.99412.02612.040
Hendrik-Ido-Ambacht506501500499495493
Papendrecht459460460460459460
Sliedrecht1.9271.8661.8641.7881.7871.785
Zwijndrecht1.4591.4591.4601.4611.4401.436
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden9.0569.1209.1258.9058.8298.769
Giessenlanden915934915911918916
Gorinchem1.6041.6301.6501.6021.5591.561
Hardinxveld-Giessendam1.4461.4501.4471.4441.4401.436
Leerdam1.6081.6111.6271.5031.5031.451
Molenwaard2.0872.0892.0852.0432.0011.999
Zederik1.3961.4061.4011.4021.4081.406
Hoeksche Waard5.2835.2655.2905.2805.2615.257
Binnenmaas1.7731.7661.7651.7581.7381.735
Cromstrijen918920923921917917
Korendijk904898896891891892
Oud-Beijerland969962962967970971
Strijen719719744743745742
Goeree-Overflakkee4.8764.8664.8654.8544.8614.867
Goeree-Overflakkee4.8764.8664.8654.8544.8614.867
totaal353.734354.965355.924356.598357.028356.026
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS), gebaseerd op de BAG
* voorlopige cijfers