Nabijheid van bibliotheken in Zuid-Holland in 2012-2016.
regio (RAS) >> absoluut
 gemiddelde afstand in km tot een bibliotheek
regio20122013201420152016
Holland Rijnland1,41,51,61,61,7
Alphen a/d Rijn1,61,72,12,12,8
Hillegom1,31,41,41,41,4
Kaag en Braassem3,23,23,43,43,4
Katwijk0,90,91,51,51,4
Leiden1,21,21,21,21,2
Leiderdorp1,31,31,31,31,3
Lisse1,31,31,31,31,3
Nieuwkoop2,82,82,82,82,8
Noordwijk1,21,21,21,21,2
Noordwijkerhout1,51,51,51,51,5
Oegstgeest1,11,11,21,21,2
Teylingen0,91,11,11,11,1
Voorschoten1,21,21,21,21,2
Zoeterwoude1,51,51,51,51,5
Haaglanden1,21,31,31,31,2
's-Gravenhage1,01,21,21,21,0
Delft1,31,31,41,41,4
Leidschendam-Voorburg1,31,31,31,31,3
Midden-Delfland0,80,80,80,90,9
Pijnacker-Nootdorp1,81,81,41,51,6
Rijswijk1,41,51,51,51,5
Wassenaar1,81,91,81,82,0
Westland1,01,01,01,11,1
Zoetermeer1,51,92,02,01,9
Midden-Holland1,41,51,51,71,4
Bodegraven-Reeuwijk2,02,12,12,02,1
Gouda0,90,90,90,80,8
Krimpenerwaard1,91,81,81,91,8
Waddinxveen1,51,51,51,71,7
Zuidplas1,41,41,42,51,1
Stadsregio Rotterdam1,41,51,51,71,6
Albrandswaard1,61,51,63,93,9
Barendrecht1,51,51,41,51,5
Brielle1,91,91,91,91,9
Capelle a/d IJssel1,31,81,81,81,4
Hellevoetsluis2,02,02,02,02,0
Krimpen a/d IJssel1,61,61,61,61,6
Lansingerland1,41,41,41,41,3
Maassluis1,61,61,61,71,6
Nissewaard2,22,32,32,42,4
Ridderkerk1,21,21,21,31,3
Rotterdam1,21,41,51,61,6
Schiedam1,31,81,21,91,0
Vlaardingen1,31,31,11,11,1
Westvoorne1,21,21,21,21,2
Drechtsteden1,41,31,31,41,4
Alblasserdam1,01,01,11,11,1
Dordrecht1,41,31,31,31,3
Hendrik-Ido-Ambacht1,21,21,21,31,3
Papendrecht1,81,81,81,81,7
Sliedrecht1,31,31,31,41,5
Zwijndrecht1,31,31,31,31,3
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden1,71,71,72,01,9
Giessenlanden2,32,32,45,05,0
Gorinchem1,41,41,41,41,4
Hardinxveld-Giessendam1,01,01,01,01,0
Leerdam1,51,61,61,71,6
Molenwaard2,42,42,42,42,0
Zederik1,61,61,61,71,7
Hoeksche Waard2,22,22,22,22,2
Binnenmaas1,31,31,31,31,3
Cromstrijen1,11,11,11,11,1
Korendijk8,18,18,18,08,0
Oud-Beijerland1,41,41,41,41,4
Strijen1,61,61,61,61,5
Goeree-Overflakkee3,93,93,93,94,0
Goeree-Overflakkee3,93,93,93,94,0
totaal1,41,51,51,61,5
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)