Voortijdig schoolverlaters (vsv) als percentage van het aantal deelnemers naar leeftijd per woongemeente in Zuid-Holland in schooljaar 2014.
regio (RAS) >> absoluut
 15 jaar en jonger16-17 jaar18 jaar en ouder
regiovovombototaalvombototaal
Holland Rijnland0,10,61,90,82,36,75,6
Alphen a/d Rijn0,00,40,40,42,87,06,0
Hillegom0,01,30,01,14,15,75,3
Kaag en Braassem0,00,03,80,52,05,04,3
Katwijk0,01,32,01,42,65,24,8
Leiden0,20,93,51,12,411,58,6
Leiderdorp0,00,47,91,13,27,05,9
Lisse0,00,50,00,43,33,93,7
Nieuwkoop0,00,31,00,41,03,93,4
Noordwijk0,10,61,70,70,66,04,5
Noordwijkerhout0,20,50,00,52,85,84,9
Oegstgeest0,30,40,00,40,96,83,6
Teylingen0,00,23,00,51,86,24,7
Voorschoten0,00,62,00,72,07,05,0
Zoeterwoude0,00,00,00,00,04,23,4
Haaglanden0,20,81,80,93,47,36,3
's-Gravenhage0,21,01,91,14,88,98,0
Delft0,20,93,31,23,27,16,0
Leidschendam-Voorburg0,30,81,50,91,08,56,2
Midden-Delfland0,10,81,70,90,72,62,0
Pijnacker-Nootdorp0,10,40,60,41,24,23,5
Rijswijk0,20,32,80,53,26,75,7
Wassenaar0,21,24,51,50,43,82,1
Westland0,00,40,00,41,73,33,0
Zoetermeer0,20,63,20,93,47,16,3
Midden-Holland0,10,71,70,81,25,24,3
Bodegraven-Reeuwijk0,00,71,50,80,04,63,6
Gouda0,10,41,90,62,27,46,0
Krimpenerwaard0,11,31,91,41,44,13,6
Waddinxveen0,00,81,81,00,84,33,6
Zuidplas0,10,31,40,50,44,43,4
Stadsregio Rotterdam0,10,82,51,12,47,36,4
Albrandswaard0,00,23,30,71,54,13,5
Barendrecht0,00,61,00,60,84,03,3
Brielle0,00,00,00,03,06,76,1
Capelle a/d IJssel0,11,42,21,51,88,16,8
Hellevoetsluis0,10,43,81,01,27,46,4
Krimpen a/d IJssel0,10,92,11,04,03,83,8
Lansingerland0,00,70,00,61,85,84,7
Maassluis0,00,42,00,61,65,75,1
Nissewaard0,00,62,40,92,86,35,8
Ridderkerk0,00,42,20,82,85,55,1
Rotterdam0,21,03,11,32,88,37,5
Schiedam0,00,83,01,11,87,66,6
Vlaardingen0,20,81,30,92,55,85,2
Westvoorne0,01,10,01,00,03,32,7
Drechtsteden0,10,61,10,71,56,96,0
Alblasserdam0,11,01,21,12,94,74,4
Dordrecht0,10,91,00,91,08,37,0
Hendrik-Ido-Ambacht0,00,00,00,01,44,23,7
Papendrecht0,00,51,70,70,86,55,5
Sliedrecht0,20,21,30,41,34,84,3
Zwijndrecht0,10,51,30,63,17,16,3
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden0,10,40,90,52,14,23,9
Giessenlanden0,00,60,00,52,74,03,8
Gorinchem0,10,11,10,21,95,34,6
Hardinxveld-Giessendam0,30,30,00,20,02,92,6
Leerdam0,00,20,00,23,77,06,6
Molenwaard0,00,92,21,12,83,13,1
Zederik0,20,00,00,00,02,11,8
Hoeksche Waard0,00,40,60,51,03,73,2
Binnenmaas0,10,42,10,70,03,02,4
Cromstrijen0,01,10,00,90,02,82,3
Korendijk0,00,00,00,00,04,84,1
Oud-Beijerland0,00,40,00,32,85,14,6
Strijen0,00,00,00,00,02,42,0
Goeree-Overflakkee0,10,41,00,53,04,24,1
Goeree-Overflakkee0,10,41,00,53,04,24,1
totaal0,10,71,90,92,56,85,9
Bron: Ministerie van OCW, bewerking Tympaan Instituut
2014 staat voor schooljaar 2014/2015 etc.