Aantal inwoners van 13-17 jaar in Zuid-Holland in 2007-2017.
regio (maatschappelijke gebiedsprofielen) >> absoluut
regio20072008200920102011201220132014201520162017
Leidse Regio11.46811.46511.30711.12810.98911.00610.96110.96610.97311.03711.089
Leiden5.8135.8495.7395.6445.4735.5745.4985.4735.5025.5755.595
Leiderdorp1.7811.7851.7801.7401.7371.7271.7551.7541.7571.7251.722
Oegstgeest1.6051.6011.6181.6211.5951.5511.5531.5561.5631.6091.631
Voorschoten1.6031.5591.5401.5411.5701.5791.6111.6291.6141.5921.583
Zoeterwoude666671630582614575544554537536558
Duin- en Bollenstreek12.28012.18911.85911.64311.37011.43011.54411.72911.85112.08012.043
Hillegom1.3001.2721.2351.1721.1311.1401.1561.1851.2241.2501.256
Katwijk4.5454.4584.3184.2134.0224.0504.0174.0654.1144.3054.238
Lisse1.4501.4561.4231.4001.4021.3581.3371.3611.3831.3741.407
Noordwijk1.5111.4671.4641.4421.4271.4221.4621.4461.4261.4271.427
Noordwijkerhout1.0381.0429809779709901.0431.0921.1001.0911.082
Teylingen2.4362.4942.4392.4392.4182.4702.5292.5802.6042.6332.633
Rijn- en Veenstreek10.66810.65410.52110.34310.20010.10210.27610.36810.43110.52410.604
Alphen a/d Rijn6.9066.9576.8896.8026.7536.7386.8506.9406.9656.9757.075
Kaag en Braassem1.8191.7561.7271.6961.6321.6021.6411.6381.6751.7411.701
Nieuwkoop1.9431.9411.9051.8451.8151.7621.7851.7901.7911.8081.828
A12 Gouwe11.83111.76511.57311.36911.28411.07410.97911.03311.15511.21311.259
Bodegraven-Reeuwijk2.3052.3672.3232.2692.2552.2652.2082.2482.2952.3282.339
Gouda4.6554.6204.5664.5044.4464.3564.3404.3604.4064.4364.448
Waddinxveen1.8221.7921.7441.7111.6961.6481.6161.6461.6451.6351.657
Zuidplas3.0492.9862.9402.8852.8872.8052.8152.7792.8092.8142.815
Krimpenerwaard3.5773.6073.5343.5013.5133.5603.5993.6363.6643.7003.765
Krimpenerwaard3.5773.6073.5343.5013.5133.5603.5993.6363.6643.7003.765
MRDH119.373119.357117.735116.295115.595115.516115.387116.413117.621118.818120.120
's-Gravenhage25.84725.76725.58425.44925.69025.97126.19026.59827.15427.73728.328
Albrandswaard1.3751.4231.4301.4461.4651.4631.4901.5291.5841.5981.623
Barendrecht2.7202.8192.9173.0243.0463.1543.2673.3183.4243.5383.636
Capelle a/d IJssel4.1614.1154.0544.0074.0473.9513.8863.8563.8423.7973.810
Delft4.7344.7734.6014.4884.4014.4234.3344.3524.3234.2864.257
Krimpen a/d IJssel1.9531.9571.9241.9101.8641.8471.8591.8781.8821.9431.966
Lansingerland3.1523.3253.3733.4633.5243.6593.8653.9314.0364.2024.313
Leidschendam-Voorburg4.0344.0333.9503.8203.6223.6433.5083.6153.7063.8553.914
Maassluis1.9221.8761.8171.7741.7681.7881.8031.8061.8121.8011.806
Midden-Delfland1.3091.3201.3711.3561.4021.3801.3861.3501.3661.3261.323
Pijnacker-Nootdorp3.0843.1913.3273.4423.4643.4363.5643.7013.7823.8443.991
Ridderkerk2.6312.6732.6492.5692.5592.5642.4942.4872.4672.4362.453
Rijswijk2.2082.1732.1182.0712.0362.0462.0512.0692.0642.1172.210
Rotterdam34.19533.67932.86932.23231.84931.75431.65731.87332.09032.19732.319
Schiedam4.4004.4714.3954.3094.2484.2874.2244.2764.3244.3684.348
Vlaardingen4.1094.1334.0934.0234.0053.8543.8463.8283.8323.8213.842
Wassenaar1.8261.8961.9211.9181.8881.8961.8871.8851.8941.8961.928
Westland7.1797.1807.0586.9746.8646.6966.6126.5486.5216.5486.610
Zoetermeer8.5348.5538.2848.0207.8537.7047.4647.5137.5187.5087.443
Voorne-Putten10.23510.0569.8259.4759.3179.2709.1389.0479.1569.0698.900
Brielle9859879779579779699789801.0071.0221.029
Hellevoetsluis2.6252.6082.5312.4502.3932.3562.3492.3102.3012.2572.214
Nissewaard5.7145.5685.3955.2075.0845.1094.9644.9174.9854.9384.825
Westvoorne911893922861863836847840863852832
Drechtsteden16.70416.59516.37016.19115.96915.99816.02016.31916.43016.54716.521
Alblasserdam1.2211.2531.2401.2281.2511.2471.2341.2621.2871.3071.335
Dordrecht7.3587.2617.1677.1187.0347.0767.0337.1067.1097.1697.110
Hendrik-Ido-Ambacht1.7961.7821.7711.7771.7711.7871.8301.8981.8911.8861.912
Papendrecht1.9601.9541.9281.9451.9061.9551.9632.0312.0882.1062.054
Sliedrecht1.4831.4971.4721.4261.4041.4151.4531.4871.5261.5411.564
Zwijndrecht2.8862.8482.7922.6972.6032.5182.5072.5352.5292.5382.546
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden8.9579.0538.9859.0339.0289.0629.0279.2229.2079.2809.160
Giessenlanden1.0041.0149971.0029759839971.0571.0561.0961.078
Gorinchem1.9802.0522.0742.1122.1682.1732.1542.2402.2592.2402.247
Hardinxveld-Giessendam1.3151.3261.3091.2511.2261.2121.1941.2271.2261.2391.236
Leerdam1.3511.3721.3281.3111.2991.3401.3661.3521.3731.4351.416
Molenwaard2.3082.3152.2902.3492.3822.3802.3522.3742.3442.3192.288
Zederik9999749871.008978974964972949951895
Hoeksche Waard5.4495.3875.2795.1545.2145.2115.1685.2405.3035.3625.424
Binnenmaas1.7101.6851.6271.5881.6201.5761.5641.5861.5901.6161.689
Cromstrijen770770766728745784772771807816786
Korendijk714722711700674679684703725720730
Oud-Beijerland1.6821.6451.6231.5811.5911.5711.5661.5931.6121.6591.649
Strijen573565552557584601582587569551570
Goeree-Overflakkee3.0553.0523.0192.9883.0253.0803.0733.0563.1443.1513.132
Goeree-Overflakkee3.0553.0523.0192.9883.0253.0803.0733.0563.1443.1513.132
totaal213.597213.180210.007207.120205.504205.309205.172207.029208.935210.781212.017
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)