Aantal inwoners van 0-12 jaar in Zuid-Holland in 2007-2017.
regio (maatschappelijke gebiedsprofielen) >> absoluut
regio20072008200920102011201220132014201520162017
Leidse Regio28.37028.05027.77527.72927.76327.65927.46427.22827.11126.99527.034
Leiden15.59415.35115.16215.19115.21815.11915.02814.86914.78914.71914.619
Leiderdorp4.3244.2774.2364.1114.0513.9923.9363.8993.7983.7763.798
Oegstgeest3.6033.6353.6253.5693.5773.5803.5793.5293.5603.5723.641
Voorschoten3.5473.5593.5743.6973.7983.8493.8363.8983.9223.9223.904
Zoeterwoude1.3021.2281.1781.1611.1191.1191.0851.0331.0421.0061.072
Duin- en Bollenstreek29.02528.82128.86528.70828.67828.57128.27127.91127.67327.37627.021
Hillegom3.0122.9893.0062.9863.0583.0803.0422.9962.9752.9132.893
Katwijk10.59410.51510.51310.53410.59110.70810.71210.62810.72110.64910.587
Lisse3.4533.4303.4113.3623.3473.3193.2793.2073.1743.1333.052
Noordwijk3.3293.3573.4483.4193.3853.3983.3463.3203.2903.2983.280
Noordwijkerhout2.3632.3292.3182.3232.2782.2362.1902.2172.1662.1612.110
Teylingen6.2746.2016.1696.0846.0195.8305.7025.5435.3475.2225.099
Rijn- en Veenstreek25.97825.71125.49425.40025.23124.99724.46624.00023.70223.44723.326
Alphen a/d Rijn17.46417.35117.21817.15917.07316.99816.71516.38816.24216.11715.945
Kaag en Braassem4.0944.0664.0274.0274.0053.9103.8203.7553.6803.5853.603
Nieuwkoop4.4204.2944.2494.2144.1534.0893.9313.8573.7803.7453.778
A12 Gouwe28.86528.34428.03227.74727.48227.25926.81426.52326.18726.02325.973
Bodegraven-Reeuwijk5.6705.6205.5905.5365.5255.4515.3675.2605.2435.2325.207
Gouda11.89311.73411.63411.56211.48911.46011.30311.14310.96010.78210.627
Waddinxveen4.2174.1034.0313.9903.8923.8683.7793.7683.7763.8213.884
Zuidplas7.0856.8876.7776.6596.5766.4806.3656.3526.2086.1886.255
Krimpenerwaard9.1068.9238.7878.6728.5338.3418.2408.0237.9547.9497.907
Krimpenerwaard9.1068.9238.7878.6728.5338.3418.2408.0237.9547.9497.907
MRDH305.673304.076305.718308.411311.110313.408314.119314.187315.378316.174317.593
's-Gravenhage73.00173.12673.96675.26776.64677.98878.67479.07879.88180.27780.597
Albrandswaard3.6233.7603.8864.0894.1954.2374.2654.2144.1444.0584.014
Barendrecht8.1828.5868.7128.7488.7868.6838.6278.4058.2098.0567.922
Capelle a/d IJssel9.8769.7099.7049.6469.7069.6709.5579.5539.6309.6449.507
Delft11.71711.50311.41011.25311.23011.20011.01510.99210.99111.02711.174
Krimpen a/d IJssel4.6294.5594.5194.5224.4564.4684.4444.3824.4014.3274.351
Lansingerland9.5909.86510.23310.52710.86011.01711.13511.21311.27911.25311.361
Leidschendam-Voorburg10.0949.9399.9549.8819.9679.99710.10810.28210.47110.50510.559
Maassluis4.6594.5764.5584.5514.6084.5394.5294.4574.4054.4054.445
Midden-Delfland3.2343.1243.0503.0402.9752.9122.8572.8252.8182.8362.822
Pijnacker-Nootdorp8.8409.0239.4849.94510.05110.0609.9439.8369.6049.4829.339
Ridderkerk5.8365.7035.5675.5915.6305.6875.7245.6955.5925.6195.704
Rijswijk5.5735.4605.4405.4695.5155.6315.7435.9046.1476.4126.885
Rotterdam87.08486.11286.36087.29088.11388.89289.18189.39489.83090.27590.713
Schiedam11.18310.94710.93510.95610.98311.00510.95110.89210.88510.86210.923
Vlaardingen9.9549.7189.5589.5089.5729.6809.6599.6279.7759.88610.003
Wassenaar3.9303.8813.8723.8063.7383.7413.7043.6873.6633.7343.727
Westland16.51916.31116.13015.98115.73715.54115.40215.29315.15015.16015.112
Zoetermeer18.14918.17418.38018.34118.34218.46018.60118.45818.50318.35618.435
Voorne-Putten23.01922.44921.96621.79721.39420.94920.79620.44720.32720.22520.203
Brielle2.4012.3302.2462.2402.1972.1742.1542.0572.0422.0402.031
Hellevoetsluis5.9435.9195.8105.8085.6625.5315.4405.3765.3275.2045.179
Nissewaard12.70612.26112.00711.87711.72311.47711.46011.34611.33511.35811.383
Westvoorne1.9691.9391.9031.8721.8121.7671.7421.6681.6231.6231.610
Drechtsteden41.80441.22141.27541.38641.40141.36941.15840.76940.63540.36039.885
Alblasserdam3.3723.3623.3853.4203.4463.4793.4723.4743.4483.4393.390
Dordrecht18.50618.05918.00117.79017.72917.53517.36517.15517.04716.75616.414
Hendrik-Ido-Ambacht4.6604.6614.7895.0005.0695.1425.2075.1885.2335.2725.303
Papendrecht5.0595.0625.0645.0665.0364.9754.9094.7964.6944.6634.605
Sliedrecht3.8733.8313.8503.8963.8563.9213.8943.9013.9293.9753.940
Zwijndrecht6.3346.2466.1866.2146.2656.3176.3116.2556.2846.2556.233
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden23.23322.87922.75122.53922.31722.02021.72621.22120.95920.56620.638
Giessenlanden2.5212.4662.4542.4252.4122.4122.3372.2452.1872.1112.116
Gorinchem5.5875.5045.5135.4845.4705.4015.3455.2525.1595.1015.105
Hardinxveld-Giessendam3.2713.1933.1873.1513.1503.1303.1063.0573.0653.0053.021
Leerdam3.4853.4413.4303.4103.3703.2693.2173.1623.0983.0323.047
Molenwaard5.9525.8935.8225.7335.6185.5605.4815.2985.2425.1575.108
Zederik2.4172.3822.3452.3362.2972.2482.2402.2072.2082.1602.241
Hoeksche Waard13.64913.48513.29813.13812.93912.70512.49312.14911.97311.82011.687
Binnenmaas4.3014.3124.2504.2754.2654.2504.2314.0724.0403.9984.002
Cromstrijen2.0241.9741.9371.9141.8541.8071.7751.7241.6831.6321.600
Korendijk1.8201.8111.7891.7811.7531.7081.6781.6461.6261.6221.587
Oud-Beijerland4.0473.9863.9563.8643.8353.7743.7053.6673.6073.5753.545
Strijen1.4571.4021.3661.3041.2321.1661.1041.0401.017993953
Goeree-Overflakkee7.8467.7557.7187.6687.5497.4847.3367.2047.0476.9416.869
Goeree-Overflakkee7.8467.7557.7187.6687.5497.4847.3367.2047.0476.9416.869
totaal536.568531.714531.679533.195534.397534.762532.883529.662528.946527.876528.136
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)