Aantal geregistreerde (vuur)wapenmisdrijven in Zuid-Holland naar plaats delict in 2005-2014.
regio (RAS) >> absoluut
regio2005200620072008200920102011201220132014
Holland Rijnland12585135105130901259595115
Alphen a/d Rijn25151515302030252020
Hillegom10555500505
Kaag en Braassem55505050010
Katwijk1051015551051010
Leiden40355535553545303540
Leiderdorp55005105505
Lisse1051005505105
Nieuwkoop0050005505
Noordwijk505105510555
Noordwijkerhout5505005005
Oegstgeest0055500550
Teylingen50105555050
Voorschoten551010555555
Zoeterwoude0000000000
Haaglanden325315315345380510550525515485
's-Gravenhage225230210230255335365350315340
Delft20304035405045506540
Leidschendam-Voorburg15151015152025252515
Midden-Delfland0000050005
Pijnacker-Nootdorp5555101020101510
Rijswijk10102015101030152015
Wassenaar105555001055
Westland1551015153020202015
Zoetermeer25151525305045455040
Midden-Holland40453535704055756055
Bodegraven-Reeuwijk55001000550
Gouda20202025403035453530
Krimpenerwaard10105555510510
Waddinxveen0550500505
Zuidplas555510515101510
Stadsregio Rotterdam730615675640640630750730730660
Albrandswaard5505055555
Barendrecht5515510510101010
Brielle55100555505
Capelle a/d IJssel20101520151025253025
Hellevoetsluis1010155101010101015
Krimpen a/d IJssel5555555500
Lansingerland10551001010555
Maassluis55551005555
Nissewaard25204035303040303535
Ridderkerk155151010510101010
Rotterdam570480500485500495555530540500
Schiedam25302535202040604530
Vlaardingen25302520252530253515
Westvoorne5000050500
Drechtsteden10511510590110155250215205165
Alblasserdam551010551010510
Dordrecht6570555575100165140140105
Hendrik-Ido-Ambacht555551525102015
Papendrecht1515151010101015105
Sliedrecht551005101020105
Zwijndrecht10151010101530202025
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden60455030506575908565
Giessenlanden5550055101010
Gorinchem30251515303045404525
Hardinxveld-Giessendam55100510101055
Leerdam1051551051051010
Molenwaard5555500555
Zederik50050155201010
Hoeksche Waard1010101551535302015
Binnenmaas55555101515105
Cromstrijen0005005555
Korendijk0000005500
Oud-Beijerland55550510555
Strijen0000000000
Goeree-Overflakkee1010555555105
Goeree-Overflakkee1010555555105
totaal1.4051.2401.3301.2651.3901.5101.8451.7651.7201.565
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)
De cijfers betreffende 2012, 2013 en 2014 zijn voorlopig.