Nabijheid van grote supermarkten in Zuid-Holland in 2010-2015.
regio (RAS) >> absoluut
 gemiddelde afstand tot de dichtstbijzijnde grote supermarkt
gemiddeld aantal grote supermarkten binnen 5 km
regio201020112012201320142015201020112012201320142015
Holland Rijnland0,80,80,80,80,80,817,717,117,217,917,716,9
Alphen a/d Rijn0,90,90,90,90,90,910,310,910,413,112,411,1
Hillegom0,80,80,80,80,80,813,313,313,813,813,613,7
Kaag en Braassem1,41,41,41,41,41,43,13,13,13,33,23,1
Katwijk0,60,60,60,60,60,717,316,316,416,316,314,7
Leiden0,60,60,60,60,60,634,532,732,733,132,731,8
Leiderdorp0,70,70,70,80,90,925,624,024,024,024,022,5
Lisse0,70,80,80,70,70,711,411,313,613,513,412,7
Nieuwkoop1,01,01,01,01,01,02,92,92,92,93,23,2
Noordwijk0,60,70,70,70,70,710,710,610,710,710,911,5
Noordwijkerhout0,80,80,80,80,70,77,57,57,67,68,48,2
Oegstgeest0,80,80,80,90,80,726,525,225,125,925,123,4
Teylingen0,70,70,70,70,70,711,511,211,511,611,511,9
Voorschoten0,80,90,80,80,80,818,016,917,118,017,618,2
Zoeterwoude0,60,60,60,60,80,816,616,016,016,315,314,5
Haaglanden0,60,60,70,70,70,740,742,644,645,545,648,9
's-Gravenhage0,50,50,50,50,50,560,363,166,767,968,173,4
Delft0,50,50,50,50,50,526,028,929,028,029,830,2
Leidschendam-Voorburg0,70,70,80,80,80,834,236,036,839,238,041,0
Midden-Delfland0,80,80,80,80,80,816,518,318,317,617,818,5
Pijnacker-Nootdorp1,11,11,21,11,01,012,612,312,113,313,213,7
Rijswijk0,60,50,50,50,60,653,156,559,460,259,364,9
Wassenaar1,41,41,41,31,21,27,57,47,58,89,29,2
Westland0,80,80,90,90,90,912,612,612,613,014,014,4
Zoetermeer0,70,80,90,90,90,917,117,017,417,516,817,1
Midden-Holland0,80,80,80,80,80,810,611,011,010,910,910,4
Bodegraven-Reeuwijk0,70,70,80,80,80,86,16,46,76,66,46,8
Gouda0,60,60,60,70,70,616,817,717,417,517,516,3
Krimpenerwaard1,01,01,00,91,01,05,25,55,55,45,24,9
Waddinxveen0,60,70,70,70,90,911,611,911,711,612,312,3
Zuidplas0,90,90,90,90,90,910,010,010,09,99,59,0
Stadsregio Rotterdam0,60,60,60,60,60,632,033,434,435,136,338,3
Albrandswaard0,90,90,90,90,90,911,611,812,712,813,614,7
Barendrecht1,21,21,21,21,31,214,415,515,815,814,315,4
Brielle0,60,60,70,90,90,75,75,75,84,84,55,5
Capelle a/d IJssel0,70,70,80,70,70,725,725,825,125,326,726,8
Hellevoetsluis0,70,80,80,70,80,79,08,09,09,09,09,0
Krimpen a/d IJssel0,70,70,70,70,70,713,913,913,912,913,413,5
Lansingerland1,01,01,01,01,01,09,39,39,69,610,912,3
Maassluis0,60,60,60,70,70,811,311,311,410,310,310,1
Nissewaard0,80,80,80,80,80,814,414,914,914,915,514,6
Ridderkerk0,70,70,70,70,70,716,916,616,416,414,114,8
Rotterdam0,50,50,50,50,50,545,948,650,251,253,657,0
Schiedam0,50,50,50,50,50,534,834,236,238,738,739,2
Vlaardingen0,60,60,60,60,60,623,522,723,825,224,725,7
Westvoorne1,11,11,01,01,11,13,03,03,02,92,42,4
Drechtsteden0,70,70,60,70,70,719,219,519,319,119,219,1
Alblasserdam0,60,60,60,60,60,68,38,38,48,58,68,2
Dordrecht0,80,70,60,70,70,724,525,225,125,224,825,7
Hendrik-Ido-Ambacht0,60,70,70,70,60,717,817,717,717,118,616,2
Papendrecht0,70,70,70,70,70,711,711,510,410,410,010,0
Sliedrecht0,60,60,70,70,70,77,97,97,87,97,67,6
Zwijndrecht0,60,60,60,60,60,722,022,422,521,422,721,1
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden1,01,01,01,01,01,06,76,76,76,66,96,6
Giessenlanden1,61,61,61,61,61,63,63,63,63,53,73,5
Gorinchem0,60,60,60,60,60,610,910,910,910,811,810,8
Hardinxveld-Giessendam0,80,80,80,80,80,86,16,16,26,25,96,0
Leerdam0,90,90,90,90,90,98,28,28,28,28,28,2
Molenwaard1,21,21,21,31,21,34,54,64,64,64,54,4
Zederik1,61,61,61,61,61,62,02,01,81,81,71,8
Hoeksche Waard0,90,90,90,90,90,93,53,43,73,73,73,8
Binnenmaas0,90,90,90,90,90,93,43,43,53,53,53,5
Cromstrijen0,91,00,91,01,01,02,72,72,82,82,82,8
Korendijk0,90,91,01,00,90,91,91,91,91,91,91,9
Oud-Beijerland0,80,80,70,70,80,75,35,36,36,36,36,3
Strijen1,31,41,41,41,41,32,11,21,21,21,22,1
Goeree-Overflakkee1,01,21,21,11,11,13,83,83,83,73,73,7
Goeree-Overflakkee1,01,21,21,11,11,13,83,83,83,73,73,7
totaal0,70,70,70,70,70,728,029,030,030,631,032,5
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)