Misdrijven naar plaats delict in Zuid-Holland in 2011.
regio (RAS) >> absoluut
regiovermogensmisdrijvenvernielingen en misdrijven tegen openbare orde en gezag

gewelds- en seksuele misdrijvenoverige misdrijven Wetboek van Strafrechtverkeersmisdrijvendrugsmisdrijvenvuurwapenmisdrijvenmisdrijven overige wettentotaal
Holland Rijnland19.8805.0103.0002604.81029012511533.490
Alphen a/d Rijn3.875930585308254030256.340
Hillegom745170100519510001.225
Kaag en Braassem625255550215105101.175
Katwijk1.230435300304952010102.530
Leiden7.2051.4551.0301151.270110452511.255
Leiderdorp9802101201022010551.560
Lisse740195100520020001.260
Nieuwkoop4551758002001055930
Noordwijk975355225254752010102.095
Noordwijkerhout4301059551501055805
Oegstgeest69519080101305-01.110
Teylingen95028014515250155151.675
Voorschoten750210651013010551.185
Zoeterwoude2254520-55--0345
Haaglanden56.27512.6108.6851.11514.3601.05055024594.890
's-Gravenhage32.5457.1605.5257558.94573536516056.190
Delft5.1901.0056901151.07011545208.250
Leidschendam-Voorburg3.555705375457302525105.470
Midden-Delfland5351254001000-0800
Pijnacker-Nootdorp1.46539020020415152052.530
Rijswijk2.695600355406804030154.455
Wassenaar825255120530510051.525
Westland3.5801.055420401.0105520106.190
Zoetermeer5.8851.315960951.1055545209.480
Midden-Holland8.1402.7701.2001401.94590553014.370
Bodegraven-Reeuwijk1.170325135102905051.940
Gouda4.1201.2606501007855535157.020
Krimpenerwaard9305601701034015552.035
Waddinxveen7001857551855001.155
Zuidplas1.22044017015345101552.220
Stadsregio Rotterdam62.17015.98511.1401.17518.4201.635750125111.400
Albrandswaard7002109552255501.245
Barendrecht1.49046518510345201002.525
Brielle395255801528515551.055
Capelle a/d IJssel2.64572545035725702554.680
Hellevoetsluis1.07043024030395401002.215
Krimpen a/d IJssel5353851205280105-1.340
Lansingerland1.60042519015445151002.700
Maassluis1.14544517515300105-2.095
Nissewaard2.8501.01567070920604055.630
Ridderkerk1.43036517010360151052.365
Rotterdam41.0209.0707.44083512.1351.2055558072.340
Schiedam3.6451.18066560915804056.590
Vlaardingen3.30092560565920853055.935
Westvoorne345905551705015685
Drechtsteden9.5903.3001.7451652.8553402504018.285
Alblasserdam440175751019010100910
Dordrecht5.8001.8651.1001101.5052451653010.820
Hendrik-Ido-Ambacht5802458510240202501.205
Papendrecht78528012015265151001.490
Sliedrecht61022013010230151051.230
Zwijndrecht1.37551523510425353052.630
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden2.7551.060655551.1258075305.835
Giessenlanden2056025085550385
Gorinchem1.170420350404754545102.555
Hardinxveld-Giessendam320130455125510-640
Leerdam44024510551655105980
Molenwaard3601558051605010775
Zederik260505001151555500
Hoeksche Waard1.360775355306852535203.285
Binnenmaas4602551205240101551.110
Cromstrijen235105505110555520
Korendijk1257025570555310
Oud-Beijerland4102801251021051051.055
Strijen130653555500-290
Goeree-Overflakkee1.08548013510340105-2.065
Goeree-Overflakkee1.08548013510340105-2.065
totaal161.25541.99026.9152.95044.5403.5201.845605283.620
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)