Nabijheid van treinstations in Zuid-Holland in 2010-2015.
regio (RAS) >> absoluut
 gemiddelde afstand in km tot een treinstation
regio201020112012201320142015
Holland Rijnland4,04,03,93,94,14,0
Alphen a/d Rijn3,13,13,13,13,33,3
Hillegom2,72,72,72,72,72,7
Kaag en Braassem7,77,77,77,77,87,8
Katwijk6,66,66,46,56,56,5
Leiden1,61,61,61,71,81,8
Leiderdorp3,94,04,04,14,04,0
Lisse6,96,86,26,26,96,3
Nieuwkoop10,310,310,410,410,810,8
Noordwijk5,05,15,15,15,15,0
Noordwijkerhout5,65,65,65,65,65,6
Oegstgeest3,53,52,93,13,13,2
Teylingen2,82,81,61,62,21,7
Voorschoten1,51,51,51,51,51,5
Zoeterwoude3,93,93,93,94,24,2
Haaglanden3,23,13,23,23,23,2
's-Gravenhage2,92,92,92,92,92,9
Delft1,51,51,61,61,61,6
Leidschendam-Voorburg2,22,22,22,22,22,2
Midden-Delfland3,43,43,43,43,43,4
Pijnacker-Nootdorp4,14,14,24,24,44,4
Rijswijk1,81,81,81,91,71,7
Wassenaar3,94,04,54,44,43,8
Westland6,56,56,56,66,66,6
Zoetermeer3,53,13,33,33,43,3
Midden-Holland4,24,24,34,34,34,3
Bodegraven-Reeuwijk3,03,03,13,13,13,1
Gouda1,51,61,61,61,61,6
Krimpenerwaard10,610,710,710,710,910,9
Waddinxveen1,21,11,21,21,21,2
Zuidplas3,23,33,33,33,43,4
Stadsregio Rotterdam4,84,84,94,94,84,8
Albrandswaard8,78,78,78,78,78,7
Barendrecht3,13,64,24,24,54,5
Brielle11,511,511,511,511,511,5
Capelle a/d IJssel3,23,23,23,23,63,6
Hellevoetsluis16,816,816,816,816,816,9
Krimpen a/d IJssel7,47,47,47,47,87,8
Lansingerland6,86,86,86,86,86,8
Maassluis1,31,32,12,11,31,3
Nissewaard14,314,214,214,214,114,1
Ridderkerk5,65,45,45,45,45,4
Rotterdam2,82,92,92,92,82,8
Schiedam1,72,22,42,22,22,2
Vlaardingen2,02,12,12,12,12,1
Westvoorne17,617,617,617,617,617,7
Drechtsteden3,23,22,82,82,82,8
Alblasserdam9,89,78,48,48,98,9
Dordrecht1,71,71,71,71,71,7
Hendrik-Ido-Ambacht4,14,03,93,93,93,6
Papendrecht6,56,54,34,34,24,3
Sliedrecht1,91,91,71,71,71,7
Zwijndrecht2,22,22,22,22,22,0
Alblasserwaard-Vijfheerenlanden4,94,84,64,54,64,6
Giessenlanden4,14,04,13,63,63,6
Gorinchem1,81,81,91,91,91,9
Hardinxveld-Giessendam2,01,91,91,11,11,2
Leerdam1,61,61,61,61,61,6
Molenwaard11,211,110,210,210,710,7
Zederik8,58,48,58,58,58,5
Hoeksche Waard14,614,915,015,015,215,3
Binnenmaas9,99,910,010,010,310,4
Cromstrijen18,619,119,219,219,319,3
Korendijk22,823,423,523,523,523,5
Oud-Beijerland14,915,515,615,615,615,6
Strijen13,313,113,213,214,214,2
Goeree-Overflakkee33,533,433,433,533,633,6
Goeree-Overflakkee33,533,433,433,533,633,6
totaal4,74,74,74,74,74,7
Bron: Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)